دانلود فیلتر شکن Flame Vpn برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Flame Vpn برای اندروید

دانلود نسخه جدید برنامه Flame Vpn به صورت رایگان

شما برای استفاده از شبکه های اجتماعی و پیام رسان های خارجی به دلیل این که امروزه اکثر آن ها فیلتر شده اند نیاز به فیلتر شکن دارید. ولی امروزه به دلیل وجود افراد سود جو نمیتوان به هر برنامه و فیلتر شکن موجود در بازار اعتماد کرد. چرا که بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار بد افزار هستند و امنیتتان را به خطر می اندازد. و به منظور دسترسی به اطلاعات شما طراحی شده اند. برنامه Flame Vpn فیلتر شکنی بینظیر و با سرعت بالاست که به شما امکان دسترسی به تمام فضای اینترنت را میدهد. شما میتوانید از آن برای استفاده کردن از خدمات برنامه های تلگرام ، اینستاگرام و دیگر برنامه های فیلتر شده استفاده کنید و به راحتی از امتیازات این برنامه بهره ببرید.

سرعت بالای فیلتر شکن Flame Vpn

یکی دیگر از ویژگی هایی که استفاده از این برنامه را به امری ضروری تبدیل میکند سرعت بسیار بالای این برنامه میباشد. چرا که بسیاری از دیگر وی پی ان های موجود در بازار به دلیل اینکه سرعت بالایی ندارند از دسترس خارج شده اند. اما این وی پی ان به واسطه ی سرور های بینظیری که دارد از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. و به دلیل همین سرعت بالا برای شما اتصالی پایدار و بدون قطعی را فراهم میکند. که با استفاده از آن میتوانید تجربه ای عالی و قوی از اینترنت بدون محدودیت را داشته باشید.

Screenshot image

محافظت از حریم شخصی توسط برنامه Flame Vpn

حریم شخصی کاربران از اهمیت بالایی برای این برنامه دارد چرا که ارائه بهترین خدمات به کاربران اولویت این برنامه میباشد. در این راستا این وی پی ان متعهد میشود که به هیج عنوان هیچگونه اطلاعات و سوابقی از مرور شما را ذخیره نکند و یا در اختیار دیگران نگذارد. این موضوع سبب میشود که شما بتوانید با خیالی راحت از این برنامه استفاده کنید و از امکانات بینظیر آن بهره و لذت ببرید. همچنین گفتنی است که در کنار حفاظت از حریم شخصی شما این برنامه با رمزگذاری اتصالاتتان امنیت سایبری شما را نیز تامین میکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *