دانلود فیلتر شکن Flash Net VPN برای سامسونگ


دانلود فیلتر شکن Flash Net VPN برای سامسونگ

دانلود فیلتر شکن فلش نت وی پی ان برای کامپیوتر

یکی از فیلتر شکن ‌های ناشناس موجود در بازار که اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست و کاربران زیادی نیز آن را دانلود و نصب نکرده ‌اند. فیلتر شکن Flash Net VPN می باشد. این برنامه که در گوگل پلی موجود است و شما می‌ توانید آن را از این طریق دانلود کنید، به صورت رایگان خدماتش را ارائه می‌ کند. اما همانطور که گفته شد اطلاعات چندان زیادی از کیفیت و امنیت آن در دسترس نیست.

این VPN به شما امکان می دهد از طریق یک تونل رمزگذاری شده و امن به اینترنت متصل شوید. تا از ناشناس بودن و حریم خصوصی آنلاین خود اطمینان حاصل کنید و در برابر نقض داده ها محافظت کنید. همچنین با این برنامه شما می توانید از تمامی سانسور ها و فیلترینگ های شدید موجود در برنامه ها رها شوید.

تمامی خصوصیات گفته شده بر طبق ادعای سازندگان برنامه می ‌باشد و صحت آن ها به هیچ عنوان تایید و یا تکذیب نمی ‌شود. علاوه بر آن گفتنی است که نظرات کاربران در مورد این فیلتر شکن وجود ندارد. همچنین در گوگل پلی تصاویری از فضای برنامه موجود نیست در نتیجه این برنامه برای ما اصلا مناسب نیست.

Screenshot image

مرور ناشناس در اینترنت

شما طبق ادعای سازندگان برنامه می‌ توانید به کمک این برنامه مروری ناشناس را در فضای اینترنت انجام دهید. و بدون اینکه فعالیت‌ های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی باشد در اینترنت مرور کنید.
این ویژگی به شما این امکان را می‌ دهد که بدون هیچ نگرانی در اینترنت جستجو کنید. و از خدمات موجود در سایت ‌ها و برنامه ‌های فیلتر شده با خیالی راحت استفاده کنید.

فیلتر شکن Flash Net VPN دارای سرور های پرسرعت

یکی از ویژگی‌‌ هایی که می‌ توان به آن اتکا کرد، سرور های این برنامه می‌ باشد که سرعت خوب و مناسبی را برای شما فراهم می‌ کنند. تا بتوانید با استفاده از آن ها فیلترینگ‌ ها را در کشورتان از بین ببرید و با پنهان کردن آدرس آی پی خود از اطلاعاتتان محافظت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *