دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن ‌Flat Vpn برای کامپیوتر


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن ‌Flat Vpn برای کامپیوتر

فیلتر شکن امن فلت وی پی ان نسخه مود شده + رایگان

امروزه بسیاری از فیلتر شکن ها به دلیل افزایش شدت محدودیت ‌ها از کار افتاده اند. اگر به دنبال برنامه ای هستید تا بتوانید با استفاده از آن مروری بدون محدودیت را تجربه کنید، فیلتر شکن ‌Flat Vpn یک برنامه پرقدرت و با سرعت بسیار بالا می باشد. که این مهم را برای شما فراهم می‌ کند. شما با استفاده از این برنامه و وصل شدن به سرور های بسیار با قدرت و با کیفیتش، می توانید از تمامی محتوای مورد نیازتان در سایت‌ ها و برنامه های مسدود شده بهره مند شوید.

حافظت از حریم خصوصی

فلت وی پی ان یکی از بهترین فیلتر شکن هایی است که در بازار وجود دارد، چرا که امنیت بسیار بالایی دارد. همچنین این برنامه برای افزایش امنیت حریم خصوصی شما پروتکل های امنیتی بسیاری را در خود جای داده است. و با دادن یک سری تعهدات خیال شما را از بابت حریم شخصیتان راحت می‌ کند.
برای مثال این برنامه متعهد می ‌شود به هیچ عنوان هیچ مقدار از سوابق مرور شما را ذخیره نکند. و همچنین اطلاعات خصوصی شما را به اشتراک نگذارد.

Screenshot image

افزایش سرعت اتصال شما توسط فیلتر شکن ‌Flat Vpn

از مهم‌ ترین ویژگی‌ های اصلی این برنامه می توان به سرعت بسیار بالای آن اشاره کرد. همانطور که در ابتدا به آن اشاره شد امروزه با افزایش شدت محدودیت ‌ها بسیاری از فیلتر شکن ها قدرت کافی برای رفع مسدودیت برنامه های فیلتر شده را ندارند. اما این برنامه به دلیل سرعت بسیار بالایی که دارد، از قدرت کافی برخوردار می باشد. و می‌ تواند برای شما تمام محدودیت های اعمال شده بر اینترنت را دور بزند.

Screenshot image

استفاده آسان از فیلتر شکن Flat Vpn

شما می توانید به سادگی این فیلتر شکن را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. زیرا محیط کاربری این برنامه جوری طراحی شده است تا همه افراد بتوانند به سادگی و با چند ضربه به سرور های دلخواهشان متصل شوند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *