دانلود Flex VPN برای اندروید


دانلود Flex VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن فلکس با لینک مستقیم

دانلود Flex VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان جدید به نام فلکس. دقت کنید که ما قبلا در همین سایت بهتون وی پی انی رو معرفی کردیم به نام فلیکس و اون وی پی ان با این فرق میکنه و یکی نیستن! خب حالا بریم سراغ این وی پی ان ببینیم که آیا ارزش دانلود داره یا نه.

چرا این وی پی ان رو باید انتخاب کنیم؟ اول اینکه این وی پی ان رایگانه و بدون محدودیت زمانی و حجمی میتونید به راحتی ازش استفاده کنید و هیچ نگرانی برای خرید اشتراک و این داستانا نداشته باشید.

دوم اینکه این وی پی ان بهتون کمک میکنه تا به همه برنامه ها و وبسایت هایی که با فیلترینگ رو به رو شدن و دسترسی بهشون ممکن نیست، با وصل شدن به سرورهای خارجیش ، دسترسی پیدا کنید و بتونید از دنیای اینترنت آزاد لذت ببرید. سوم اینکه به سرور هر کشوری که وصل شدید ، میتونید آی پی آدرس خودتون رو مخفی کنید و حالا آی پی آدرس اون سرور در اون کشور رو موقتا برای خودتون بگیرید و همچنین اپراتور ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما هم متوجه نشه که در دنیای اینترنت چه میکنید و جاسوسی کردن ازتون سخت بشه!

و اما این وی پی ان تا الان بیشتر از ۵۰ هزاربار از گوگل پلی دانلود شده و از کاربران خودش هم نمره ۳.۷ رو گرفته که خب نمره خیلی قوی نیست.

رفقا ما در این سایت براتون وی پی ان ها ، فیلترشکن ها و پروکسی های مختلفی رو معرفی و بررسی میکنیم . همینطور شما میتونید اگر دنبال وی پی ان خاصی میگردید، یا همر سوال و درخواستی در این مورد دارید ، به همراه انتقادات و پیشنهادات خودتون در بخش کامنت ها یا همون نظرات به ما اعلام کنید تا ما بخونیم و از نظراتتون در این سایت استفاده کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *