دانلود FlixVPN برای اندروید


دانلود FlixVPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن فلیکس با لینک مستقیم

دانلود FlixVPN برای اندروید! سلام رفقا چطورید؟ امروزم اومدیم با یه وی پی ان دیگه برای اندرویدی های عزیزمون که تو این شرایط محدودیت اینترنت و فیلترینگ شدید بتونن به دنیای اینترنت آزاد دسترسی داشته باشن!

البته رفقا این وی پی ان یه وی پی ان معمولی نیست! این فیلترشکن اختصاصا برای نتفلیکس ساخته شده و مخصوص نتفلیکسه! اما چیزی که راجع به این وی پی ان عجیبه، آمار این وی پی انه! همونطور که میدونید این وی پی ان روی پلتفرم گوگل پلی و در واقع روی وبسایت و برنامه اون برای دانلود قرار گرفته و شما میتونید با مراجعه به گوگل پلی اقدام به دانلود این وی پی ان فلیکس کنید. ولی طبق امار گوگل پلی ، با اینکه بیشتر از ۱۰۰ هزار نفر این وی پی ان رو دانلود کردن و تعداد دانلود ها خوب بوده ، ولی نمره ای که کاربرا بهش دادن، نمره ۲.۸ بوده که نمره ضعیفی برای این برنامه محسوب میشه!

این وی پی ان برای کاربرانش هم پلن رایگان داره و هم پلن پولی. که در پلن پولی هیچ محدودیت زمانی برای شما وجود نداره و شما به راحتی میتونید از این برنامه استفاده کنید ولی به نظر میاد در پلن رایگان محدودیت هایی برای استفاده کاربران در نظر گرفته شده باشه.

دسترسی هایی که این وی پی ان از گوشی شما میخواد هم دسترسی های معقولیه و به نظر دسترسی های مشکوکی رو از شما نمیخواد.

و اما در نهایت اگر بخوایم طراحی ظاهری این وی پی ان رو هم یه نگاهی انداخته باشیم ، متوجه میشیم که قابل قبوله و معقوله! از لوگو تا طراحی داخلی برنامه و بنرهای تبلیغی این وی پی ان در گوگل پلی ، همگی طراحی خوب و حرفه ای و رسمی دارن که حس کار کردن با یه وی پی ان حرفه ای رو به کاربر منتقل میکنه. مرسی از اینکه تا اینجای این مطلب همراهنون بودید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *