دانلود فیلتر شکن Float VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Float VPN برای اندروید

دانلود فلوت وی پی ان نسخه جدید + رایگان

امروزه فیلتر شکن ‌های بسیاری در بازار وجود دارند. که برای ارائه خدمات وی پی ان طراحی شده‌ اند. اما همه آن ها از کیفیت لازم برای برقراری اتصالی پایدار برخوردار نیستند. بنابراین شما باید یک فیلتر شکن مناسب را برای خود کنار بگذارید. یکی از فیلتر شکن های موجود در بازار که شما می توانید از آن استفاده کنید، Float VPN می باشد.

فیلتر شکن Float VPN چه نوع برنامه ای است؟

فلوت وی پی ان محصولی جدید برای عبور از فیلترینگ سخت و پیچیده کشور هایی است که سانسور سخت در آن ها فعال است. جایگزینی بهتر برای v2ray، cisco، openvpn، xray، wireguard می باشد.

Screenshot image

سرور های بینظیر و پرتعداد برنامه Float VPN

سرور های این فیلتر شکن از تعداد بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد. و شما می‌ توانید به کمک این پوشش جهانی این برنامه از بهترین خدمات وی پی ان استفاده کنید. چرا که اتصالی پایدار و قوی برای شما به ارمغان می‌ آید. که می‌ توانید بدون لگ و تاخیر از خدمات فیلتر شده بهره‌ مند شوید.

Screenshot image

امنیت لازم برای حریم شخصی مطمئن

امنیتی که این برنامه برای حریم شخصی شما فراهم می‌ کند بسیار بالا می‌ باشد. چرا که این برنامه تدابیر امنیتی بسیاری را اندیشیده است. و همچنین متعهد می‌ شود که به هیچ عنوان هیچگونه اطلاعاتی از مرورگردی شما را ذخیره و جمع آوری نکند. همچنین هیچ گونه اطلاعاتی را با اشخاص ثالث هم رسانی نخواهد کرد.

استفاده آسان

استفاده آسان از این برنامه باعث می‌ شود که شما در وقت خود تنها با چند کلیک ساده به سرور های این برنامه متصل شوید. همچنین گفتنی است که این برنامه دارای قابلیت اتصال خودکار است. که مسیر اتصال به سرورها را بسیار کوتاه ‌تر می‌ کند.

این برنامه بیش از ده هزار بار دانلود و نصب شده است و توانسته است که امتیاز خوب و بالایی را از کاربران دریافت کند که در همین ابتدا امتیاز خوبی می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *