دانلود فیلترشکن flower vpn برای اندروید بدون قطعی


دانلود فیلترشکن flower vpn برای اندروید بدون قطعی

فیلترشکن قوی فلاور وی پی ان با لینک مستقیم

برنامه flower vpn یکی از قوی ترین و با کیفیت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. این برنامه به واسطه ی سرور های بی نظیری که دارد برای ما اتصالی قدرتمند ایجاد می کند. که به ما این قدرت را می دهد که بتوانیم تمامی انواع محدودیت را دور بزنیم.
همچنین ما می توانیم به کمک این فیلتر شکن پرقدرت از تمامی خدماتی که به دلیل فیلترینگ و محدودیت های اعمال شده بر اینترنت به آن ها دسترسی نداریم، برخوردار شویم.

Screenshot image

سرور های با کیفیت فیلتر شکن flower vpn

این اپلیکیشن دارای تعداد زیادی سرور در کشور های گوناگون است. که تک تک آن ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. ما می توانیم به دو صورت به سرور های با کیفیت و بی نظیر این برنامه که سرعت بالا و پایداری را برای ما ایجاد می کنند متصل شویم. که در ادامه به آن می پردازیم.

اتصال خودکار و دستی

برای اتصال خودکار می بایست بر روی دکمه اتصال خودکار ضربه بزنیم. سپس برنامه فلاور وی پی ان به صورت خودکار موقعیت ما را شناسایی می‌ کند و ما را به نزدیک ترین و پرسرعت ترین سرور متصل می‌ کند. همچنین برای انتخاب دستی سرور می بایست به لیست سرور های این برنامه مراجعه کنیم و با توجه به سرعت سرور ها، سرور مورد نظرمان را انتخاب کنیم و به آن متصل شویم.

Screenshot image

قابلیت KILL SWITCH در برنامه flower vpn

از اقدامات امنیتی این برنامه برای افزایش امنیت ما استفاده از قابلیت KILL SWITCH می باشد. این ویژگی بدین صورت عمل می‌ کند که اگر به هر دلیلی اتصالات ما به صورت ناگهانی به سرور های این برنامه قطع شد. این وی پی ان به صورت خودکار اینترنت ما را خاموش می کند. و از ما در برابر خطرات احتمالی مانند به سرقت رفتن اطلاعات خصوصیمان جلوگیری می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *