نصب برنامه Flux VPN فعال و قوی برای تلگرام


نصب برنامه Flux VPN فعال و قوی برای تلگرام

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Flux VPN

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که سرعت نسبی بالایی را برای شما فراهم کند و نسبت به سایر فیلتر شکن‌ های دیگر اتصالی قدرتمند را دریافت کنید. فیلتر شکن Flux VPN می‌ تواند گزینه مناسب باشد. این فیلتر شکن را می‌ توانید از طریق برنامه گوگل پلی بر روی دستگاه اندرویدی خود دانلود و نصب کنید. چرا که این برنامه در حال حاضر فقط برای دستگاه‌ های اندرویدی موجود است.

دسترسی به خدمات رایگان و باکیفیت در Flux VPN

این برنامه چندان از کیفیت بالایی برخوردار نمی ‌باشد. اما نسبت به بسیاری از فیلتر شکن ‌های رایگان موجود در بازار از کیفیت و قدرت بالاتری برخوردار است.
به همین دلیل است که می‌ گوییم این برنامه از قدرت بالاتری نسبت به سایر فیلتر شکن ‌ها برخوردار است. اما شما می‌ توانید با دریافت نسخه پرمیوم خدمات بسیار باکیفیت‌ تری را به دلیل وجود سرور های اختصاصی دریافت کنید.

چگونه محدودیت های مختلف را از بین ببریم؟!

این برنامه دارای سرور های بسیار پرقدرت و جهانی می‌ باشد. که به شما این امکان را می‌ دهد که در هر کجا به این سرور ها متصل شوید. و از قدرت و سرعت لازم برای رفع انسداد انواع محدودیت ‌های موجود در سایت و برنامه‌ های مختلف برخوردار شوید.

حریم خصوصی نه چندان مطمئن

این برنامه امنیت حریم خصوصی شما را چندان تضمین نمی‌ کند، چرا که ممکن است یک سری از اطلاعات خصوصی شما را ذخیره کند. که این مورد احتمال آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی را بسیار افزایش می‌ دهد.
همچنین احتمال دارد بعضی از اطلاعات خصوصی شما را با اشخاص دیگر به اشتراک بگذارند. که این ویژگی امنیت حریم خصوصی شما را به شدت کاهش می‌ دهد و اجازه نمی ‌دهد که بتوانید از خدمات مختلف با خیال راحت استفاده کنید.

نظرات کاربران در مورد برنامه Flux VPN

همانطور که گفته شد این برنامه از کیفیت چندان بالایی برخوردار نمی ‌باشد. امتیازات کاربران و نظرات آن ها در مورد این برنامه نیز چنین می‌ باشد. و بسیاری این برنامه را یک برنامه معمولی و برای استفاده روزمره می‌ دانند. به طوری که امتیاز ۴ را از میان ۱۰۰ هزار کاربر دریافت کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *