دانلود فیلتر شکن قوی FlyVPN  برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن قوی FlyVPN  برای گوشی همراه

نسخه جدید برنامه فلای وی پی ان

برنامه FlyVPN  یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار به منظور دور زدن محدودیت های جغرافیایی و دسترسی به اینترنتی آزاد و نامحدود برای کاربران اینترنت می باشد. این برنامه با ارائه بهترین خدمات به شما در دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده کمک میکند. همچنین این امکان را برای شما فراهم میکند که شما از همه خدماتی که به دلیل محدودیت جغرافیایی از آن محروم هستید بهره ببرید.

دسترسی به برنامه های مسدود شده

شما میتوانید با استفاده از این برنامه به راحتی هرچه تمام تر از هر برنامه ی مسدود شده مثل تلگرام ، اینستاگرام و یوتیوب استفاده کنید و از خدمات امکانات آن ها با سرعت بالا بهره ببرید. در واقع این برنامه به شما اینترنتی نا محدود و پرسرعت هدیه میکند.

قابلیت kill switch فیلتر شکن FlyVPN

یکی از اقداماتی که این وی پی ان برای حفظ اطلاعات و افزایش امنیت کاربران انجام میدهد، استفاده از پروتکل kill switch میباشد. این پروتکل اینگونه کار میکند که اگر به هر دلیلی اتصال شما به این برنامه به صورت ناگهانی قطع شد. این برنامه با استفاده از این پروتکل اینترنت شما را قطع خواهد کرد. تا بدین صورت از شما در برابر هرگونه خطر و حمله سایبری احتمالی محافظت کند.
علاوه بر آن با رمزگذاری های هوشمندی که انجام می دهد به هیچ عنوان نمی گذارد داده های شخصی شما به دست افراد ناشناس بیفتد.

Screenshot image

سرور های با کیفیت و بی نظیر فیلتر شکن FlyVPN

برنامه فلای وی پی ان از سرعت بالا و فوق العاده ای برخوردار است که میتوان گفت دلیل اصلی سرعت بالای این برنامه وجود سرور های بینظیر و با کیفیت آن می باشد. این سرور ها در سراسر دنیا پراکنده شده اند و با پوشش جهانی که ایجاد میکنند، باعث افزایش سرعت و پهنای باند شما میشوند. به همین دلیل این برنامه یکی از بهترین گزینه های شما برای انجام کار های روزمره تان خواهد بود. و شما می توانید به راحتی یکی از بهترین سرور های این برنامه را انتخاب و به آن متصل شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *