نصب Fly VPN Pro همراه با آموزش نسخه VIP


نصب Fly VPN Pro همراه با آموزش نسخه VIP

دانلود وی پی ان Fly VPN Pro برای گوشی جدید سامسونگ

بسیاری از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار به دلیل زیاد شدن فیلترینگ ها دیگر قادر به ارائه خدمات باکیفیت به کاربران نمی‌ باشند. و عملا هیچگونه قدرتی برای دور زدن فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت ندارند. یکی از این فیلتر شکن ‌ها که به مرور زمان دچار افت کیفیت و سرعت شد، فیلتر شکن Fly VPN Pro می‌ باشد. این برنامه را شما می‌ توانید از طریق گوگل
پلی دانلود و نصب کنید.

برقراری اتصال، اما فاقد قدرت

هنگامی که شما وارد برنامه می‌ شوید و می‌ خواهید فیلتر شکن را راه ‌اندازی کنید. با زدن دکمه اتصال به صورت اتوماتیک به یک سرور متصل می‌ شوید. اما اتصال برقرار شده برای شما هیچگونه قدرتی ندارد. و عملاً شما نمی‌ توانید هیچگونه خدمات اینترنتی را رفع انسداد کنید. یعنی صرفاً اتصال شما به سرور های برنامه برقرار شده است ولی بدون هیچ کارکردی می باشد.

خریدن نسخه وی آی پی برنامه Fly VPN Pro

هنگامی که شما وارد برنامه می‌ شوید و می‌ خواهید از آن استفاده کنید. یک آیکون بزرگ تحت عنوان go vip به شما نمایش داده شده است. در واقع این برنامه هم دارای خدمات رایگان است. که عملاً هیچ فایده‌ ای برای شما ندارد. و هم دارای خدمات پولی و نسخه ‌های پرمیوم که دارای سرور های باکیفیت‌ تر و با قدرت بالا می‌ باشد. که شما می‌ توانید آن ها را خریداری کنید.

دسترسی به خدمات Fly VPN Pro در کوتاه ترین زمان ممکن

این برنامه برای راحتی کار کاربران یک رابط کاربری مناسب را برای برنامه خود در نظر گرفته است. که شما می‌ توانید به کمک آن در کوتاه‌ ترین زمان ممکن از خدمات برنامه برخوردار شوید.
البته گفتنی است که نسخه رایگان آن عملاً هیچگونه خدمتی به شما ارائه نمی ‌کند. و بهتر است از سایر برنامه ‌های رایگان استفاده کنید. یا نسخه پولی آن را خریداری کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *