روش خرید سرور پرمیوم FON VPN از سایت بدون فیلتر


روش خرید سرور پرمیوم FON VPN از سایت بدون فیلتر

نصب برنامه FON VPN برای اندروید جدید

به خاطر افزایش شدت محدودیت‌ های اینترنتی تعداد فیلتر شکن ‌های موجود در بازار روز به روز در حال افزایش است. یکی از این فیلتر شکن ‌های تازه وارد برنامه FON VPN نام دارد. این برنامه که به تازگی به بازار ارائه شده است به طور کلی تنها ۱۰۰ کاربر مختلف را در سراسر نقاط جهان دارا می‌ باشد.

برخورداری برنامه FON VPN از سرور های تازه نفس و قدرتمند

سرور هایی که این برنامه برای کاربران تدارک دیده است. همگی از کیفیت بالا برخوردار می‌ باشند و به دلیل تعداد کم کاربران هیچ کدام از این سرور ها دچار افت کیفیت و سرعت نخواهند شد. و همیشه یک سرعت بالا و یکنواخت را برای شما ایجاد خواهند کرد.

راهنمایی استفاده از خدمات پرمیوم امری واجب

همانطور که در فیلم مشاهده می‌ کنید شما نمی‌ توانید از خدمات این برنامه به صورت رایگان استفاده کنید. و نیاز دارید که اکانت پرمیوم برنامه را تهیه کنید. تا از خدمات این برنامه توانایی استفاده را داشته باشید. و بدون هیچ محدودیتی از آن برای رفع فیلترینگ اعمال شده‌ بر اینترنت استفاده کنید.

دسترسی به امنیت بالای FON VPN به کمک خدمات مختلف حفاظتی

این برنامه از مهم ترین خدمات امنیتی برای برقراری اتصالی مطمئن و ایمن برای شما استفاده می‌ کند.
برای مثال دارای قابلیت کیل سوئیچ می‌ باشد. که این قابلیت امنیت شما را نسبت به سایر فیلتر شکن ‌ها که این قابلیت را ندارند افزایش می‌ دهد.
شما به کمک این قابلیت می‌ توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از انواع خدمات استفاده کنید. چرا که هرگاه اتصال شما به صورت ناگهانی به سرور های این برنامه قطع شود. این برنامه اینترنت شما را به سرعت خاموش می کند. ضمن این که این برنامه تنظیمات امنیتی گوناگون را برای کاربران در نظر گرفته است.

دارای خدمات به روز و حرفه ای

این برنامه به دلیل تازه بودن از به روزترین خدمات استفاده کرده است. تا بهترین سرعت اتصال را برای شما هنگام استفاده از این برنامه فراهم کند. تا قابلیت رقابت با سایر برنامه ‌های مشابه را داشته باشد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *