دانلود فیلتر شکن پرسرعت ForestVPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن پرسرعت ForestVPN برای ویندوز

دانلود و نصب برنامه اندروید ForestVPN بدون قطعی

شما برای اینکه بتوانید بر فیلترینگ‌ های اعمال شده بر اینترنت غلبه کنید و از خدماتی که به دلیل محدودیت‌ های مختلف از آن ها بی بهره هستید، استفاده کنید. نیاز به فیلتر شکن دارید تا بتوانید این محدودیت ‌ها را دور بزنید. محدودیت هایی که دسترسی به بسیاری از خدمات را با مشکل مواجه کرده اند. جهت حل این مشکل برنامه ForestVPN گزینه مناسبی برای استفاده از خدمات بین المللی فیلتر شده می‌ باشد. چرا که از قدرت و سرعتی عالی برخوردار است.

دریافت سرور های پرقدرت در فیلتر شکن ForestVPN برای دور زدن انواع محدودیت ها

هنگامی که شما از این فیلتر شکن استفاده می کنید، می توانید انواع محدودیت ها را دور بزنید. دلیل قدرت بالای این برنامه وجود سرور های بسیار پرسرعت و با کیفیت می باشد. سرور هایی که برای شما اتصالی پایدار و پرقدرت را ایجاد می کنند. که امکان دور زدن انواع محدودیت ‌ها را به شما می دهند. شما می توانید این برنامه را نصب کنید و از انواع خدماتی که از آن ها محروم بودید، برخوردار شوید.

Screenshot image

برنامه خصوصی ForestVPN دارای امنیتی بی نظیر

این فیلتر شکن برای افزایش امنیت اطلاعات ما، از خدمات امنیتی با کیفیتی استفاده می‌ کند. تا از شما در برابر انواع خطرات احتمالی هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت محافظت کند. از مهم ترین اقدامات امنیتی آن می‌ توان به رمزگذاری اتصالات و فراهم کردن شرایط لازم برای مروری ناشناس اشاره کرد. که وقتی برنامه را نصب کنید، خودتان متوجه امنیتی که دستگاه شما را در بر گرفته است، می شوید.

رابط کاربری مناسب و زیبا

یکی از مزیت‌ های این برنامه رابط کاربری مناسب و زیبای آن می‌ باشد. رابط کاربری که امکان استفاده از خدمات موجود در این برنامه را به کاری بسیار راحت تبدیل می‌‌ کند. همچنین با طراحی کاربر پسند خود، کار با این برنامه را بسیار دلنشین کرده است. به گونه ای که این برنامه برای راحتی کار شما از قابلیت اتصال خودکار استفاده می کند. که می توانید به کمک آن مسیر اتصال خود را کوتاه کنید. و تنها با یک کلیک به سریع ترین سرور متصل شوید. البته انتخاب دستی سرور ها از طریق لیست موجود در برنامه نیز امکان پذیر است.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *