دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن FortiClient VPN + رایگان


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن FortiClient VPN + رایگان

دانلود فیلتر شکن اندروید FortiClient VPN بدون قطعی

برای اینکه بتوانیم بر محدودیت های اینترنتی غلبه کنیم و به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم. نیازمند فیلتر شکنی قدرتمند و پرسرعت هستیم. تا بتواند سرعت و قدرت کافی برای دور زدن فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را برای ما فراهم کند.
فیلتر شکن FortiClient VPN یکی از قدرتمند ترین وی پی ان های موجود در بازار می باشد. که خدمات وی پی ان را در بالاترین درجه ممکن به ما ارائه می‌ دهد. ما می‌ توانیم با دانلود و نصب این برنامه از گوگل پلی بر روی دستگاه اندرویدیمان از تمامی خدماتی که تا پیش از این، از آن ها محروم بودیم برخورد شویم.

پنهان کردن آدرس آی پی

یکی از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه برای افزایش امنیت سایبری ما در هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت و همچنین جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات ما، پنهان کردن موقعیت جغرافیایی ما به منظور فراهم کردن بستری مناسب برای مروری ناشناس می باشد. در واقع این برنامه با پنهان کردن آی پی حقیقی ما سبب می شود که هیچ کدام از فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی نباشد. و موقعیت جغرافیایی ما برای همگان به صورت مجهول باقی بماند.

Screenshot image

Screenshot image

وجود سرور های پرسرعت برنامه FortiClient VPN در سراسر جهان

همانطور که همه ما می دانیم مهم ترین ویژگی در کنار امنیت، سرعت بالا می باشد. چرا که اگر ما از سرعت بالا هنگام اتصال به سرور های یک فیلتر شکن برخوردار نباشیم، قدرت کافی برای دور زدن محدودیت ها را نخواهیم داشت.
بنابراین نیازمند فیلتر شکنی هستیم که از سرورهای پر تعداد و باکیفیت برخوردار باشد.

انجام بازی های آنلاین توسط FortiClient VPN

یکی از ویژگی هایی که این برنامه دارد و به آن اشاره شده، سرعت بالای سرور های آن است. به خاطر همین سرعت بالا این برنامه یکی از محبوب ترین فیلتر شکن ها در نزد گیمر ها می باشد. چرا که گیمر ها می توانند با متصل شدن به سرور های این برنامه تمام بازی های فیلتر شده را اجرا کنند. و از گیم‌ پلی روان لذت ببرند. این برنامه با سرعت بی نظیر خود باعث کاهش پینگ آن ها هنگام بازی کردن می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *