دانلود مرورگر ضد فیلتر Foxta VPN از اینترنت


دانلود مرورگر ضد فیلتر Foxta VPN از اینترنت

نصب وی پی ان Foxta VPN برای خدمات آنلاین

برنامه Foxta VPN یک مرورگر است که خدمات وی پی ان را به صورت همزمان ارائه می‌ دهد. یعنی زمانی که شما به کمک این برنامه در اینترنت گشت و گذار می‌ کنید، می‌ توانید از تمامی محدودیت‌ ها عبور کنید و به اینترنت جهانی و خدمات اینترنت بین الملل دسترسی داشته باشید.

۱_ رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه

این برنامه تمامی خدمات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌ دهد. به گونه ‌ای که شما هیچگونه نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت و می‌ توانید به صورت نامحدود و بدون هیچگونه محدودیتی از این برنامه مناسب و حرفه‌ ای برای مقابله با مشکل محدودیت‌ های اینترنتی استفاده کنید.

Screenshot image

۲_ تماشای آنلاین فیلم و سریال با برنامه Foxta VPN

این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار است بنابراین گزینه مناسب برای تماشای آنلاین فیلم و سریال از سایت‌ های بین‌ المللی و فیلتر شده می‌ باشد. شما می‌ توانید به راحتی وارد این سایت‌ ها شوید. و با سرعت بسیار بالایی که برای شما فراهم خواهد شد، فیلم‌ ها را با بهترین کیفیت به صورت آنلاین تماشا کنید.

۳_ رابط کاربری مناسب و ساده فیلتر شکن Foxta VPN

استفاده از این برنامه فوق العاده ساده و آسان است و هیچگونه پیچیدگی نخواهد داشت. پس می‌ توانید بدون اینکه دچار سردرگمی شوید از این فیلتر شکن که به نوعی یک مرورگر حرفه‌ای نیز می‌باشد، بهره‌مند شوید. در کل رابط کاربری برنامه بسیار خوب و راضی کننده می‌ باشد.

۴_ مرور ناشناس در اینترنت

این برنامه برای شما یک بستر مناسب جهت مرور ناشناس را فراهم می‌ کند و هنگامی که شما توسط این مرورگر در اینترنت جستجو می‌ کنید. هیچ کدام یک از فعالیت‌ های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود. پس می‌ توانید به صورت مطمئن در اینترنت گشت و گذار کنید.

Screenshot image

۵_ رضایت کاربران

این برنامه به دلیل کیفیت بالایی که دارد توانسته است رضایت کاربرانی که آن را نصب کرده ‌اند جلب کند. به طور کلی برنامه Foxta VPN توانسته است در گوگل پلی امتیاز خوب و مناسب ۴.۴ را از کاربران دریافت کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *