دانلود فیلتر شکن پرسرعت FreeGuard VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن پرسرعت FreeGuard VPN برای ویندوز

برنامه رایگان FreeGuard VPN نسخه جدید

فیلتر شکن رایگان ‌FreeGuard VPN در سال ۲۰۲۳ وارد کشور شده است و می‌ توانیم آن را توسط لینک‌ های مستقیم بر روی گوشی‌ های همراه و حتی کامپیوتر خود نصب کنیم. تا بتوانیم بدون هیچگونه محدودیتی از خدمات موجود در کشور استفاده کنیم و انواع فایروال‌ ها را دور بزنیم.

دسترسی به سرور های جهانی

به دلیل اینکه سرور های موجود در این فیلتر شکن در سرتاسر جهان پراکنده شده‌ اند. ما می‌ توانیم به هر کدام از آن ها به سادگی متصل شویم. و با تغییر دادن آدرس آی پی خود به تمامی سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده در کشور دسترسی پیدا کنیم.

Screenshot image

افزایش سرعت اینترنت خود با برنامه FreeGuard VPN

یکی از کارهای خوبی که این فیلتر شکن برای شما انجام می‌ دهد این است که سرعت اینترنت شما را افزایش می‌ دهد. اگر این برنامه را نصب کنید و به سرور های آن دقت کنید، متوجه می‌ شوید که سرعت و پینگ آن ها در کنارشان نمایش داده شده است. و اگر شما به پرسرعت‌ ترین آن ها متصل شوید، می‌ توانید سرعتی نامحدود برای خود ایجاد کنید. فرقی ندارد که با چه اینترنتی به این برنامه متصل شوید، در هر صورت این فیلتر شکن اتصالی قدرتمند برای شما ایجاد می‌ کند.

بالا بردن درجه امنیت اطلاعات

علاوه بر آنکه شما با این فیلتر شکن می‌ توانید تمامی محدودیت‌ ها را از بین ببرید و از سرعت بالای آن لذت ببرید. می توانید از تمام اطلاعات خصوصی خود محافظت کنید. زیرا این فیلتر شکن به صورت خودکار ایمنی شما را افزایش می‌ دهد. تا بتوانید تمام فعالیت‌ های مورد نیاز خود را در بستری خصوصی انجام دهید.

به سادگی به فیلتر شکن FreeGuard VPN متصل شوید

کار کردن با این فیلتر شکن اصلاً سخت نیست و تمامی کاربران می‌ توانند در چند ثانیه به سرور های پرسرعت این فیلتر شکن متصل شوند، یا اتصال خود را قطع کنند.
به دلیل اینکه این برنامه رابط کاربری بسیار آسانی دارند و شما می‌ توانید به راحتی به صورت خودکار یا دستی از سرور های این برنامه یا دیگر امکاناتش استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *