دانلود فیلتر شکن free vpn نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن free vpn نسخه جدید

دانلود فیلتر شکن رایگان برای اندروید با لینک مستقیم

همان طور که می‌ دانید به دلیل مشکلاتی که امروزه به وجود آمده است دسترسی به هر سایت و یا برنامه‌ای با اینترنت موجود در کشور ایران امکان پذیر نیست. ولی برای دسترسی به آن ها کار سختی در پیش ندارید. فقط کافیست به یک فیلتر شکن پرسرعت متصل شوید. البته نباید به هر فیلتر شکنی اعتماد کنید زیرا ممکن است اطلاعات شما را به سرقت ببرند. یکی از برنامه های عالی و سریع برای از بین بردن محدودیت ها فیلتر شکن free vpn است. که فقط کافی است این برنامه را توسط لینک های مستقیم برای خود نصب و استفاده کنید.

افزایش امنیت اطلاعات موجود در گوشی همراه

یکی از کارهایی که برنامه فری وی پی ان برای شما انجام می‌ دهد حفاظت از اطلاعات شخصی شما است. و نمی گذارد هیچ فرد ناشناسی اطلاعات موجود در گوشی همراه شما را هک کند و به سرقت ببرد. بنابراین شما می توانید به سادگی به سرور های موجود در این برنامه متصل شوید. و با افزایش امنیت خود مروری سریع و نامحدود در سایت های مختلف داشته باشید.

وجود سرور های برنامه free vpn در چندین کشور جهان

سرعت بالای سرور های این برنامه باعث شده است که شما هیچ گاه قطعی اتصال را تجربه نکنید. این موضوع به خاطر این است که این فیلتر شکن دارای سرور های متعددی در چندین کشور جهان است. و این موضوع باعث می‌ شود که شما همیشه سرورهای پرسرعتی را در اختیار داشته باشید تا بتوانید به یکی از آن ها متصل شوید.

Image result for  free vpn

آیا با برنامه free vpn پس از مدتی اتصال شما قطع می شود؟

خیر، اتصال به این برنامه و سرور هایش کاملاً نامحدود است و وقتی به یکی از سرور ها متصل می‌ شوید، سرعت آن همان طور است که در ابتدا گزارش شده است. و پس از استفاده از آن به هیچ عنوان سرعت شما کاهش پیدا نمی کند و دچار قطعی نمی شود. تا شما بتوانید به سادگی هر چیزی که می خواهید را دانلود و یا آپلود کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *