دانلود فیلتر شکن FriendsVPN برای اندروید با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن FriendsVPN برای اندروید با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن رایگان و امن فرندز وی پی ان

امروزه شما برای دسترسی به بسیاری از خدمات اینترنت بین الملل نیازمند به فیلتر شکن های گوناگون هستید. چرا که به دلیل شرایط موجود در کشور ایران شدت محدودیت ها روز به روز بیشتر می شود. ولی شما باید از یک فیلتر شکن قدرتمند و پرسرعت مانند برنامه FriendsVPN استفاده کنید. که تمامی انتظارات شما را از یک فیلتر شکن بی نظیر برآورده کند.
به گونه‌ای که شما با دانلود این برنامه برای دستگاه اندروید خود دیگر نیاز به فیلتر شکن دیگری نخواهید داشت. چرا که این برنامه به تنهایی تمامی اقدامات لازم را انجام می دهد و شما را به اینترنتی آزاد و بدون محدودیت می‌‌ رساند.

Screenshot image

امنیت بالا و حفاظت از حریم خصوصی با فیلتر شکن FriendsVPN

این برنامه احترام زیادی به حقوق کاربران خود قائل می باشد. به گونه ای که شما می توانید با استفاده از این برنامه با خیالی راحت در فضای اینترنت به مرورگردی بپردازید. بدون اینکه نگران به سرقت رفتن اطلاعات خود باشید. از مهم‌ترین اقدامات این برنامه برای جلوگیری کردن از خطرات احتمالی هنگام مرور شما در اینترنت رمزگذاری اتصالاتتان و همچنین پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما می باشد. از این طریق هم اتصالی غیر قابل نفوذ برای شما ایجاد می شود و هم مرور ناشناس را خواهید داشت.

باکیفیت بودن سرور های فیلتر شکن FriendsVPN

همانطور که می دانید با افزایش شدت محدودیت های اینترنتی بسیاری از فیلتر شکن ها از کار افتاده اند. دلیل این موضوع عدم کیفیت لازم سرور های این برنامه ها می باشد.
اما این وی پی ان به کمک سرورهای پرقدرت و با کیفیتی که دارد همچنان از قدرت و سرعت کافی برای دور زدن انواع محدودیت ها برخوردار است. شما می‌ توانید با اتصال خودکار به سرور های این برنامه از سرعت بالا و اتصالی پایدار برخوردار شوید. ضمن اینکه می توانید در صورت نیاز انتخاب سرور را به صورت دستی انجام دهید.

Screenshot image

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *