دانلود فیلتر شکن Fusion VPN برای گوشی همراه بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن Fusion VPN برای گوشی همراه بدون قطعی

دانلود فیلتر شکن Fusion VPN نسخه جدید

همانطور که همه شما می‌ دانید امروزه فیلترینگ شدیدی بر اینترنت اعمال شده است. به طوری که بسیاری از فیلتر شکن ‌های قدیمی و کم کیفیت از دسترس ما خارج شده اند. یکی از فیلتر شکن‌ هایی که امروزه با افزایش شدت محدودیت‌ ها دیگر قادر به ارائه سرویس مناسب نمی‌ باشد، فیلتر شکن Fusion VPN است. این برنامه یک فیلتر شکن ارائه دهنده خدمات وی پی ان است. که با افزایش شدت محدودیت‌ ها از کار افتاده است و دیگر قادر به ارائه خدمات نمی‌ باشد و به عنوان یک برنامه حافظه پرکن در گوشی شما می‌ تواند فعالیت کند.

Screenshot image

چرا این برنامه از کار افتاده است؟

مهم ترین ویژگی که یک فیلتر شکن باید از آن برخوردار باشد، سرعت بالا است. سرعت به وجود آمده حاصل از سرور های یک برنامه می‌ باشد. احتمالاً سرور های این فیلتر شکن دیگر قادر به ارائه خدمات نیستند. که سبب شده است که نتوانید از این برنامه برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنید. کیفیت پایین‌ سرورها سبب می‌ شود که حتی اگر آن فیلتر شکن از ویژگی ‌های بسیار مثبت دیگری برخوردار باشد. به درد کسی نخورد چرا که عملاً اصلی ‌ترین ویژگی را دارا نمی باشد.

دلیل دیگر مبنا بر اینکه از این فیلتر شکن صرف نظر کنیم

دلیل دیگری که حتماً باید با توجه به آن از دانلود و نصب این برنامه صرف نظر کنیم، پولی بودن سرور های این برنامه می‌ باشد. یعنی شما باید ابتدا یک مقدار پول پرداخت کنید تا بتوانید از این فیلتر شکن بر روی دستگاه خود استفاده کنید. پس اگر به دنبال آن هستید که پول خود را دور بریزید. این فیلتر شکن را نصب کنید و بابت آن پول پرداخت کنید.

Screenshot image

این برنامه را از کجا دانلود کنیم؟

همانطور که بارها به آن اشاره شد، نصب این فیلتر شکن اشتباه بسیار بزرگی خواهد بود. اما اگر مایل به آن هستید که این کار را انجام دهید. می‌ توانید به راحتی اسم این برنامه را در گوگل پلی سرچ کنید. تا پس از بالا آمدن آن و با کلیک بر روی آیکون این برنامه وارد مراحل پرداخت و سپس دانلود و نصب آن شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *