دانلود Fx Tunnel vpn برای اندروید


دانلود Fx Tunnel vpn برای اندروید

دانلود فیلترشکن اف ایکس تونل با لینک مستقیم

دانلود Fx Tunnel vpn برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ خدایی چقدر لذت میبرید از اینکه هرروزه این همه وی پی ان رو براتون اینجا معرفی و بررسی میکنیم؟ تازه امروزم اومدیم با یه وی پی ان جدید که میخوام بهتون معرفی کنم که دیگه مشکل اینترنت های محدود شدتون حل شه! واقعا این روزا کافیه که وی پی ان آدم برای یه روز از کار بیفته! اونجاست که یهو به خودت میای و میبینی که علنا بدون وی پی ان از هیچ کدوم از امکانات بدردبخور برنامه ها و وبسایت های دنیای اینترنت آزاد نمیشه استفاده کرد!

درهمین ابتدا باید به اطلاعتون برسونم که این وی پی ان چقدر تا الان دانلود فعال داشته! این وی پی ان برای دانلود روی گوگل پلی قرار داره و موفق شده تا از کاربرهای این پلتفرم بیشتر از 500 هزارتا دانلود دریافته کنه که کاملا یه عدد متوسط و حتی شاید بشه گفت متوسط رو به بالایی برای یه وی پی ان به حساب میاد.

نمره ای هم که این وی پی ان از کاربراش دریافت کرده نمره 4.6 بوده که خب اتفاقا نمره خوبی هم محسوب میشه و نشون میده که کار خیلی ها رو راه انداخته! اما از طرف دیگه طراحی ظاهری این برنامه از هر جهتی فاجعست! از طراحی لوگو تا طراحی داخلی برنامه و … همه و همه طراحی ظاهری بدی دارن و اصلا حس کارکردن با یه وی پی ان حرفه ای رو بهتون نخواهد داد!

توضیحات زیادی برای این وی پی ان نوشته نشده و همون توضیحات اندک هم بیشتر راجع به سرور های پرسرعت این وی پی ان و بهینه شده برای مصرف شارژ از باتری و بهینه با رم گوشی و … است. البته که این وی پی ان هم مثل سایر وی پی ان های دیگه یسری امکانات مثل تغییر آی پی ادرس و عبور از فیلترینگ و فعالیت در اینترنت به صورت ناشناس و … رو داره.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *