دانلود فیلتر شکن رایگان G-VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن رایگان G-VPN برای ویندوز

نصب برنامه اندروید جی وی پی ان

اگر یک فیلتر شکن پرسرعت برای دستگاه‌ های اندرویدی خود نیاز دارید تا بتوانید با استفاده از آن تمامی فعالیت‌ های خود را انجام دهید و از دیگر فیلتر شکن‌ ها بی‌نیاز شوید. می‌ توانید برنامه رایگان و نامحدود G-VPN را امتحان کنید. این فیلتر شکن سرور های نامحدودی در کشور های مختلف دارد. که با اتصال به هر کدام از آن ها به راحتی می‌ توانید فیلترینگ سایت‌ ها و برنامه‌ های دلخواهتان را از بین ببرید.

به بازی های دلخواه خود به سادگی دسترسی پیدا کنید

به دلیل اینکه بیشتر بازی‌ های آنلاین در کشور ما فیلتر هستند، ما نمی‌ توانیم به آن ها دسترسی پیدا کنیم. اما اگر این فیلتر شکن را نصب کنیم با تغییر موقعیت مکانی خود به راحتی می‌ توانیم انواع بازی‌ های فیلتر شده را با سرعت و کیفیت بالا انجام دهیم و از آن ها لذت ببریم.

Screenshot image

استفاده آسان از برنامه G-VPN

نصب و اتصال به این فیلتر شکن بسیار راحت می‌ باشد که تمامی کاربران حتی اگر برای بار اولشان باشد که از فیلتر شکن استفاده می‌ کنند، می‌ توانند به راحتی از این برنامه بهره ببرند. زیرا این فیلتر شکن دارای گزینه‌ های پیچیده‌ای نمی‌ باشد. و تمام گزینه‌ های موجود در این برنامه یک ویژگی عالی را در اختیار ما می‌ گذارد.

قابلیت کیل سوییچ در فیلتر شکن G-VPN

یکی از ویژگی‌ هایی که در این فیلتر شکن وجود دارد، قابلیت کیل سوئیچ می‌ باشد .که البته به صورت پیش فرض این گزینه غیر فعال است و شما اگر می‌ خواهید از آن استفاده کنید باید آن را فعال کنید. این مورد باعث می‌ شود که امنیت شما افزایش پیدا کند. زیرا در هنگام خطر برنامه به صورت خودکار اتصال شما به اینترنت و همچنین برنامه را قطع می‌ کند تا خطری شما را تهدید نکند.

Screenshot image

علاوه بر تمامی موارد گفته شده، این فیلتر شکن دارای گزینه‌ های بیشتری می‌ باشد که می‌ توانید با نصب این برنامه با آن ها آشنا شوید. که این موارد علاوه بر اینکه باعث می‌ شود شما بتوانید به راحتی محدودیت‌ ها را از بین ببرید، باعث افزایش امنیت شما نیز می‌ شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *