دانلود فیلتر شکن رایگان Galaxy VPN Lite برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن رایگان Galaxy VPN Lite برای گوشی همراه

نصب نسخه اصلی فیلتر شکن گلکسی وی پی ان لایت برای ویندوز

برای از بین بردن هر نوع فیلترینگی شما به فیلتر شکن نیاز دارید و اگر به دنبال یک فیلتر شکن قدرتمند هستید می‌ توانید برنامه Galaxy VPN Lite را برای خود نصب کنید. چون با اتصال به یکی از سرور های این فیلتر شکن می‌ توانید به تمام خدمات موجود در کشور که امروزه فیلترینگ شدیدی بر آن ها اعمال شده است، دسترسی پیدا کنید.

رابط کاربری ساده و اتصال آسان به برنامه Galaxy VPN Lite

استفاده کردن از این برنامه نسبت به بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار راحت تر می باشد. چرا که این برنامه از یک رابط کاربری ساده و کاربردی برخوردار است که فاقد منو های اضافی و به درد نخور می باشد. در نتیجه زمان اتصال شما به این برنامه کوتاه تر خواهد بود. همچنین گفتنی است که این برنامه برای جلب رضایت شما دارای قابلیت اتصال خودکار می باشد. که به شما امکان می دهد تنها با ضربه زدن بر روی این گزینه در زمان بسیار کوتاهی به سریع ترین سرور موجود در آن متصل شوید.

نماگرفت

افزایش امنیت داده های خصوصی

هنگامی که شما به سرور های پرسرعت برنامه گلکسی وی پی ان لایت متصل می‌ شوید یک اتصال ایمن برای شما ایجاد می‌ شود که می‌ توانید با خیال راحت به موارد مسدود شده در کشور دسترسی پیدا کنید. بدون اینکه اطلاعات شخصی شما به دست افراد ناشناس بیفتد. در کل وقتی از سرور های این برنامه استفاده می‌ کنید تمام فعالیت‌ های شما ناشناس و ایمن باقی می‌ ماند.

نماگرفت

استفاده بدون محدودیت از سرور های برنامه Galaxy VPN Lite

همچنین گفتنی است که استفاده از این برنامه و سرور هایش محدودیت زمانی و حجمی ندارد. و شما می توانید در هر کجایی که هستید و در هر زمانی به سرورهای این برنامه متصل شوید. و از خدمات موجود در آن برای دور زدن محدودیت های اینترنتی و برخورداری از محتوای سایت ها و برنامه های فیلتر شده استفاده کنید. ضمن اینکه خدمات موجود در این برنامه به صورت رایگان به شما ارائه می شود و شما نیاز به پرداخت هزینه برای برخورداری از آن ها ندارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *