دانلود Gaming Master VPN برای اندروید


دانلود Gaming Master VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن گیمینگ مستر با لینک مستقیم

دانلود Gaming Master VPN برای اندروید! سلام رفقا ، حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان دیگه برای گیمر های عزیزمون! این شما و این هم فیلترشکن گیمینگ مستر!

خب همونطور که احتمالا میدونید وی پی ان برای بازی های آنلاین در کشورهای دیگر هم استفاده میشه ولی به دلیلی متفاوت از کشور ما! در کشور های دیگه از وی پی ان های گیمینگ برای بهبود پینگ استفاده میشه! گیمرا دقیقا میدونن پینگ چیه و چه تاثیر مهمی در بازی های آنلاین داشته باشه! شما ممکنه ماهر ترین پلیر یه بازی آنلاین باشید ولی با پینگ بالا و در پی اون تاخیر ها و لگ ها ، حتی نتونید مبتدی ترین افراد رو شکست بدید! در واقع پینگ بالا بازی های آنلاین رو بهتون زهر مار میکنه!

در کشور ما اما وضعیت اندکی متفاوته! در کشور ما نه تنها پینگ پلیرها به طور پیشفرض عموما بالا هست و کندی و لگ و تاخیر پلیرها رو آزار میده، بلکه بعضی از بازی های آنلاین در کشور ما فیلتر هم هستن و این دیگه نوبرشه! به خاطر همین به اجبار باید برای باز کردن بازی ها از وی پی ان ها استفاده کنیم و چی بهتر از وی پی ان های گیمینگ؟

فیلترشکن گیمینگ مستر، یه وی پی ان رایگانه که از جکله همین وی پی ان هاست! محدودیت زمانی یا حجمی نداره – نیازی به کارهای حوصله سربری مثل ساخت اکانت و ورود به حساب کاربری و … نداره – از حریم شصی و امنیت اطلاعات شما نگهداری میکنه و کلا به سادگی یه کلیک میتونه شما رو به بازی آنلاینتون برسونه!

این وی پی ان برای اینکه بتونه روی گوشی شما عملکرد مناسبی داشته باشه حداقل به اندروید 5.1 نیاز داره و تقریبا با اکثر دستگاه های اندرویدی سازگاره. این برنامه یا بهتره بگیم وی پی ان در گوگل پلی برای دانلود قرار گرفته و تا الان بیشتر از 5 هزار نفر اون رو دانلود کردن.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *