دانلود Gaming VPN برای بازی های آنلاین اندروید


دانلود Gaming VPN برای بازی های آنلاین اندروید

دانلود فیلترشکن گیمینگ با لینک مستقیم

دانلود Gaming VPN برای بازی های آنلاین اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز براتون یه وی پی ان گیمینگ آوردیم ، مخصوص بازی های آنلاین مثل کالاف موبایل و پابجی و موبایل لجند و …

وی پی ان گیمینگ چیه؟

وی پی ان گیمینگ در اصل به وی پی انی گفته میشه که ساخته شدو و بهینه شده تا کاربران بازی های آنلاین از سرعت بالاتر و پینگ پایین تری در بازی بهره ببرن! البته این تعریف اصلی وی پی ان گیمینگه ولی ما استفاده دیگه ای از این وی پی ان ها نیاز داریم! و اونم چیزی نیست جز گذر از فیلترینگ بازیامون! خب طبیعتا در کشور ما خلاف بقیه کشور ها یسری بازی ها فیلتر میشن و صد البته که دلیلش هم مشخص نیست! ولی متاسفانه بازی هایی مثل موبایل لجند الان برای کاربران اندروید و ایفون فیلتر شدن و ما برای بازی کردن نیاز به فیلترشکن داریم!

طبق تجربه شخصی استفاده از وی پی ان های گیمینگ برای بازی کردن آنلاین تجربه بهتری نسبت به وی پی ان های عادی بهتون میده و مشکلات پینگ کمتری در بازی خواهید داشت! هرچی پینگ شما در بازی بالاتر باشه شما لگ و تاخیر خواهید داشت و بازی کردن براتون سخت تر و اعصاب خوردکن تر میشه و در نهایت کار به جایی میرسه که بازی کردن امکان پذیر نیست!

این وی پی انی که اینجا براتون معرفی کردیم در گوگل پلی برای کاربران اندرویدی موجوده و توجه کنید که تا الان بیشتر از یک میلیون نفر این وی پی ان رو از گوگل پلی دانلود کردن! داخل این وی پی ان هم مثل وی پی ان های عادی سرورهای مختلفی از کشور های مختلف وجود داره که میتونید با تست کردن هریک از این سرورها ، هرکدوم که وصل میشه و سرعت بالاتر و پینگ کمتری بهتون میده رو انتخاب کنید و از بازی آنلاین خودتون لذت ببرید!

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *