دانلود فیلتر شکن GB VPN نسخه جدید و رایگان


دانلود فیلتر شکن GB VPN نسخه جدید و رایگان

لینک مستقیم برنامه جی بی وی پی ان

امروزه بسیاری از کاربران اینترنت به دلیل محدودیت و فیلترینگی که بر اینترنت اعمال شده است. به دنبال فیلتر شکن مناسب برای دستگاه های خود می باشند. فیلتر شکنی که بتواند پاسخگوی تمامی نیازهای آن ها باشد. برنامه GB VPN فیلترشکنی پرسرعت و محبوب می باشد. این برنامه پاسخگوی تمام نیازهای کاربران می باشد. به طوری که کاربران با دانلود این برنامه نیاز به هیچ فیلتر شکن دیگری نخواهند داشت. چرا که این وی پی ان با سرعت هرچه تمام تر و در سریع ترین زمان ممکن تمامی محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت را دور می زند. و دسترسی به سایت ها و برنامه های مسدود شده را برای کاربران ممکن می سازد.

حریم شخصی ایمن با برنامه GB VPN

یکی از مهمترین ویژگی هایی که شما برای انتخاب فیلتر شکن باید آن را در نظر داشته باشید. امنیتی است که برای شما فراهم می کند. برنامه جی بی وی پی ان یکی از زبان زدترین فیلتر شکن های موجود در بازار در این زمینه می باشد. این برنامه در راستای افزایش امنیت شما اقدامات گوناگونی را انجام می دهد. یکی از نکات مثبت در مورد این برنامه احترامی است که در قبال حریم شخصی شما قائل می باشد.

Screenshot image

خدمات کاملا رایگان فیلتر شکن GB VPN

نکته دیگری که در مورد این برنامه قابل ذکر می باشد، خدماتی است که آن را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. در واقع تمامی خدماتی که این برنامه به کاربران خود ارائه می‌کند، رایگان است. شما برای بهره برداری از این امکانات نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه نخواهید داشت. و می توانید به صورت کاملاً رایگان از این برنامه و خدمات بی نظیرش استفاده کنید.

دارای سرور های پرسرعت

این سرور ها برای شما اتصالی پایدار و با پهنای باند نامحدود فراهم می کنند. تا شما بتوانید با استفاده از این برنامه تجربه ای بی نظیر از یک مرور آزاد و ایمن را تجربه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *