دانلود فیلتر شکن رایگان Gear VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن رایگان Gear VPN با لینک مستقیم

برنامه Gear VPN برای اندروید بدون قطعی

برای اینکه محدودیت‌ های موجود در اینترنت را از بین ببرید. یکی از راه هایی که می‌ توانید از آن استفاده کنید، استفاده از یک فیلتر شکن قدرتمند است. اما باید این نکته را در نظر بگیرید فیلتر شکنی که از آن استفاده می کنید علاوه بر سرعت بالا و پایدار، باید از ایمنی بالایی برخوردار باشد. تا اطلاعات خصوصی شما را خطری تهدید نکند. برای برخورداری از تمامی ویژگی های یک فیلتر شکن برتر شما می توانید برنامه Gear VPN را بر روی دستگاه های خود نصب کنید. و انواع محدودیت ها را به کمک آن کنار بگذارید.

نماگرفت

اتصال آسان و راحت به سرور های برنامه Gear VPN

یکی از مزیت‌ های این فیلتر شکن نسبت به بسیاری از برنامه های موجود در بازار استفاده آسان از آن می باشد. دلیل این امر برخورداری آن، از یک رابط کاربری ساده و کاربردی می باشد. که مراحل اضافی را حذف کرده است و مسیر اتصال شما به سرور ها را بسیار کوتاه تر کرده است. یکی از قابلیت‌ هایی که این ممکن را به وجود آورده است، قابلیت اتصال خودکار می باشد. که به شما امکان می دهد تنها با یک کلیک به سروری مطمئن و پرقدرت متصل شوید.

دریافت امنیت عالی و خصوصی

همان طور که گفته شد شما برای مروری مطمئن و ایمن نیاز به فیلتر شکنی مطمئن دارید. فیلتر شکنی که بتواند از شما در برابر خطرات احتمالی محافظت کند. این برنامه می تواند به کمک اقدامات امنیتی عالی که دارد از شما در برابر این خطرات محافظت به عمل بیاورد. به گونه‌ ای که شما می توانید با خیالی راحت و آسوده از تمامی خدمات دلخواهتان استفاده کنید. چرا که این برنامه اتصالی غیر قابل نفوذ را برای شما به ارمغان می آورد. و این کار را از طریق رمزگذاری اتصالاتتان انجام می‌ دهد. ضمن اینکه وقتی از این برنامه استفاده می کنید. به دلیل پنهان بودن موقعیت جغرافیایی اصلیتان هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود.

نماگرفت

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *