دانلود فیلتر شکن GeckoVpn برای آیفون + نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن GeckoVpn برای آیفون + نسخه اصلی

لینک دانلود برنامه نامحدود GeckoVpn

برنامه GeckoVpn فیلترشکنی قدرتمند و با سرعت بالاست که می تواند نیاز های کاربران را به بهترین شکل ممکن برطرف کند. این فیلتر شکن توانایی این را دارد که به راحتی تمامی محدودیت های اینترنتی را دور بزند و دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده را برای کاربران به امری ممکن تبدیل کند. بنابراین شما می توانید به راحتی از تمامی ظرفیت های اینترنت که قبلا امکان دسترسی نداشته اید، استفاده کنید. و از امکانات برنامه های فیلتر شده لذت ببرید.

استفاده آسان از برنامه GeckoVpn

یکی از نکات مثبت این برنامه استفاده آسان از آن است. این برنامه به واسطه پنل کاربری ساده و کاربر پسندی که دارد کار کاربران را بسیار راحت کرده است. چرا که دیگر در این برنامه خبری از منو های پیچیده و تو در تو نمی باشد. و شما می توانید به راحتی از تمامی خدمات این برنامه لذت ببرید. و به راحتی و تنها با فشردن دکمه اتصال به سرور های این برنامه متصل شوید.

اتصال خودکار به سرور ها

همانطور که گفته شد شما برای استفاده از این وی پی ان کار بسیار ساده ای را در پیش دارید. و می توانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید. هنگامی که شما وارد برنامه می شوید و دکمه اتصال را فشار می دهید. این برنامه شما را به صورت خودکار به سریع ترین سرور موجود در آن لحظه متصل می کند. البته گفتنی است که انتخاب دستی سرور نیز ممکن است. و شما در صورت نیاز می توانید از این گزینه استفاده کنید.

Screenshot image

مرور ایمن و مطمئن با فیلتر شکن GeckoVpn

این برنامه برای راحتی کاربران خود و همچنین افزایش امنیت آن ها بستری را فراهم کرده است. تا کاربران بتوانند با خیالی راحت با استفاده از آن به مرورگردی در اینترنت بپردازند. هنگامی که شما از این وی پی ان استفاده می کنید و به سرور های آن متصل می شوید. این برنامه IP حقیقی شما را پنهان میکند و IP سروری را که به آن متصل هستید را به عنوان آی پی حقیقی شما معرفی میکند. بنابراین این امکان برای شما فراهم می شود که بتوانید به صورت ناشناس به مرورگردی در اینترنت بپردازید. ضمن اینکه هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *