آموزش اتصال پایدار و قوی به geo vpn


آموزش اتصال پایدار و قوی به geo vpn

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن geo vpn

کار با این فیلتر شکن بسیار آسان است به صورتی که هر فردی بدونه تجربه می تواند از این برنامه و تمام امکاناتش به راحتی استفاده کند.برای اتصال کافی است سرور مورد نظرتان را که سرعت بالایی دارد را انتخاب کنید و با کلیک بر روی آن اتصالتان را برقرار کنید. همچنین شما می توانید دوباره بر روی این سرور ضربه بزنید تا اتصالتان قطع شود. این فیلتر شکن برای اینکه همیشه اتصال سریعی داشته باشید ، لیستی از سرور های جدید و به روز شده را به شما ارائه می‌ کند. تا بتوانید در هر زمان به آن ها متصل شوید.

رمزگذاری پیشرفته با فیلتر شکن geo vpn 

علاوه بر از بین بردن محدودیت ها، این وی پی ان یک کار مهم دیگر را برای شما انجام می دهد. و آن این است که تمام اطلاعات مهم شما را از جمله نام و رمز کاربری و سوابق مرورتان را رمزگذاری می‌کند. تا هیچ شخص ناشناسی نتواند به آنها دسترسی پیدا کند. در نتیجه با این فیلتر شکن، تمام داده های شخصی شما ایمن باقی می ماند و می توانید به صورت کاملاً ناشناس در اینترنت مرور کنید.در این حین موقعیت مکانی شما کاملا پوشانده می شود و هیچ کس نمی تواند از طریق آدرس آی پی شما به موارد شخصیتان دسترسی پیدا کند.

فیلتر شکن geo vpn با سرور های مختلف در سراسر جهان

سرور های مختلف در کشور هایی مانند ایالات متحده آمریکا، انگلستان، ژاپن، فرانسه، کانادا، سنگاپور و غیره توسط این برنامه به شما ارائه داده می شود. تا به راحتی به هر کدام از آن ها که می خواهید متصل شوید .همچنین همه برنامه ها و وب سایت هایی را که دوست دارید را رفع انسداد کنید.و به دانلود و تماشای فیلم های فیلتر شده خود بپردازید  و لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *