دانلود برنامه GEO VPN برای ویندوز + رایگان


دانلود برنامه GEO VPN برای ویندوز + رایگان

نصب فیلتر شکن GEO VPN نسخه قدیمی

فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت مشکلی است که همیشه کاربران اینترنتی خصوصا کاربرانی که در کشورهایی مانند ایران هستند با آن دست و پنجه نرم می‌ کنند. شما برای حل این مشکل نیاز به یک فیلتر شکن مناسب دارید. فیلتر شکنی مانند برنامه GEO VPN که دارای خدمات باکیفیت کافی باشد. تا بتوانید قدرت لازم برای مقابله با این مشکل بزرگ را کسب کنید.

Screenshot image

سرور های باکیفیت در سراسر نقاط جهان

این برنامه از سرور های متعدد و با کیفیت برخوردار است. این ویژگی باعث می‌ شود که ترافیک کاربران بر روی یک سرور بیش از حد نشود و آن سرور از دسترس خارج نخواهد شد.
بنابراین شما خواهید توانست که به هر سروری که می‌ خواهید متصل شوید. و از سرعت و قدرت لازم برای مقابله با محدودیت‌ های شدید نیز برخوردار خواهید بود.

Screenshot image

امنیت حرفه ای و کامل برنامه GEO VPN

این برنامه از خدمات امنیتی عالی استفاده می‌ کند. بنابراین شما خواهید توانست که به کمک این برنامه با خیال راحت در اینترنت جستجو کنید. بدون اینکه ترس و یا نگرانی از به سرقت رفتن اطلاعات و یا آسیب رسیدن به دستگاهتان را داشته باشید.

Screenshot image

دسترسی آسان به خدمات رایگان و باکیفیت

تمامی خدمات موجود در این برنامه به صورت پیش فرض رایگان است. و شما نیازی به پرداخت هزینه به منظور استفاده از آن نخواهید داشت. اما اگر مایل هستید که از کیفیت بالاتر و همچنین سرعتی بهتر برخوردار شوید. می‌ توانید اکانت ‌های موجود در این برنامه را خریداری کنید.

برنامه GEO VPN مناسب برای استفاده از شبکه های اجتماعی

یکی از محدودیت ‌هایی که حسابی کاربران را کلافه کرده است فیلترینگی است که بر روی برنامه‌ های محبوب مانند تلگرام، اینستاگرام و سایر شبکه ‌های اجتماعی دیگر اعمال شده است. به کمک این برنامه شما خواهید توانست که این محدودیت‌ ها را در مدت زمان کوتاه از بین ببرید. و به راحتی از خدمات موجود در این برنامه‌ ها برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *