دانلود Germany VPN با لینک مستقیم


دانلود Germany VPN با لینک مستقیم

دانلود فیلترشکن آلمان با لینک مستقیم

دانلود Germany VPN با لینک مستقیم! سلام رفقا چطورید؟ امروز یه وی پی ان براتون آوردیم تا به سرورهای آلمان متصل شید!

همینطور که در تصویر هم مشاهده میکنید، این وی پی ان اسمش آلمانه و میگه که میتونید آیپی آدرس آلمان رو باهاش بگیرید و به سرور های این کشور متصل شید. البته اینطور نیست که فقط کشور آلمان برای شما در این فیلترشکن موجود باشه، بلکه کشورهای مختلفی وجود دارن و شما میتونید اگر تمایل داشتید از سرور های کشور های دیگه هم استفاده کنید. اگر قصد دانلود این وی پی ان رو داشتید حواستون باشه که لوگوی این وی پی ان دقیقا پرچم آلمانه و مواظب باشید که وی پی ان دیگه ای رو اشتباها دانلود نکنید.

این وی پی ان الان در گوگل پلی برای دانلود وجود داره ولی اگر به تعداد دانلود ها دقت کنید متوجه میشید که فقط بالای هزار نفر این وی پی ان رو دانلود کردن و این عدد برای یه وی پی ان یکمی پایینه! البته این وی پی ان خیلی قدمتی هم نداره و در همین سال 2023 روی گوگل پلی موجود شده که همین قضیه میتونه علت تعداد دانلود پایینش باشه.

برای استفاده از این وی پی ان شما به یه دستگاه با سیستم عامل اندروید نیاز دارید که حداقل ورژن 5 به بالا باشه تا بدون اشکال این برنامه رو اجرا کنه. توسعه دهندگان این وی پی ان فیلترشکن های زیادی برای کشور های مختلف تا الان تولید کردن و این وی پی ان به اسم آلمان نامگذاری شده.

البته این وی پی ان ادعا میکنه برای بازی های انلاین مثل پابجی (pubg) و … هم سازگار و بهینه شده و با پینگ پایین اتصال شما به بازی رو فراهم میکنه و درواقع یجورایی دارن ادعا میکنن که این فیلترشکن میتونه فیلترشکن گیمینگ هم باشه!

برای بررسی های بیشتر از وی پی ان های دیگه به سایتمون مراجعه کنید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *