دانلود فیلتر شکن GE Vpn با لینک مستقیم + بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن GE Vpn با لینک مستقیم + بدون قطعی

نسخه جدید برنامه رایگان GE Vpn

برای دسترسی به سایت های فیلتر شده ما میتوانیم از فیلتر شکن پرسرعت GE Vpn استفاده کنیم. این برنامه دارای سرورهای پرسرعتی است که به شما این امکان را می‌ دهد تا به صورت رایگان به هر کدام از آنها در سراسر جهان متصل شوید و مرور ایمن و ناشناس را برای خود به وجود آورید.
تمام این سرور ها کاملا رایگان بوده و شما برای دسترسی به آن ها نیازی به هزینه کردن ندارید. و فقط کافی است بر روی سرور مورد نظرتان کلیک کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن اتصال شما برقرار شود.

دسترسی به برنامه های فیلتر شکن GE Vpn

این فیلترشکن علاوه بر باز کردن سایت ها به شما در نصب و باز کردن برنامه های مسدود شده کمک می کند. به صورتی که می توانید به راحتی برنامه هایی مانند اسنپ چت، اینستاگرام، واتساپ، تلگرام، یوتیوب و دیگر برنامه های فیلتر شده را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. و با بالاترین سرعت و امنیت از امکانات و ویژگی های آنها بهره ببرید. علاوه بر آن امکان تماشای ویدیو ها با بهترین کیفیت و سرعت و بازی های فیلتر شده برای شما فراهم می‌شود. و می‌توانید هر بازی را که می خواهید با بهترین پینگ و سرعت انجام دهید.

Screenshot image

رمزگذاری درجه نظامی با فیلتر شکن GE Vpn

علاوه بر موارد گفته شده این فیلتر شکن دارای تونل های رمزگذاری شده است که اطلاعات شما را ایمن می کند و نمی گذرد کسی به آنها دسترسی پیدا کند. به صورتی که با رمزگذاری های درجه نظامی که دارد امکان مرور نامحدود و ناشناس در سراسر جهان را به شما می دهد. علاوه بر آن موقعیت مکانی شما به هیچ عنوان برای افراد ناشناس مشخص نمی شود. تا شما بتوانید و هر سایت و برنامه‌ای که می خواهید دسترسی پیدا کنید. در عین حال می توانید به راحتی از تمام داده‌های شخصی خود محافظت کنید. این برنامه هنگام ورود و ثبت نام از شما اطلاعات ورود نمیخواهد بنابراین بدون نیاز به ثبت نام کردن می توانید از برنامه و سرورهاش استفاده کنید. در نتیجه این برنامه هیچ اطلاعاتی از شما نخواهد داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *