دانلود فیلتر شکن ۲۰۲۳ GiantVPN پرسرعت


دانلود فیلتر شکن ۲۰۲۳ GiantVPN پرسرعت

نصب برنامه GiantVPN برای گوشی همراه

اگر به دنبال فیلتر شکن قدرتمند و سریع هستید. تا بتوانید از انواع خدمات موجود در اینترنت به راحتی استفاده کنید و به خدمات مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید. فیلتر شکن GiantVPN می‌ تواند گزینه مناسب برای شما باشد. چرا که از قدرت و سرعت قابل قبولی برخوردار است. و می‌ تواند به شما شرایط لازم برای مبارزه با این محدودیت ها را هدیه کند.

سرور های موجود در کشور تایلند

این برنامه از یک پوشش جهانی مناسب در سراسر نقاط جهان برخوردار نیست. اما از سرور های قدرتمندی در تایلند برخوردار است. که به شما این امکان را می‌ دهد بتوانید در هر کجا به خدمات این برنامه دسترسی داشته باشید. و از قدرت و سرعت لازم برای رفع انسداد انواع محدودیت ‌ها برخوردار باشید. سرور های این برنامه همیشه به شما این امکان را خواهند داد که به تمامی ظرفیت‌ های اینترنت دسترسی پیدا کنید.

برنامه GiantVPN گزینه مناسب برای شبکه های اجتماعی

همانطور که بیشتر شما می‌ دانید یکی از مهم‌ ترین خدمات فیلتر شده در اینترنت کشورمان شبکه ‌های اجتماعی محبوب نظیر تلگرام، اینستاگرام و واتساپ می‌ باشد.
بسیاری از افراد از فیلتر شکن پرقدرت برای استفاده از این برنامه‌ها بی‌ بهره هستند. اما با نصب این وی پی ان خواهند توانست که بدون هیچ مشکلی این برنامه‌ها را رفع انسداد کنند و از خدمات موجود در آن ها استفاده کنند.

اتصال راحت به سرور های برنامه GiantVPN

از آنجایی که این برنامه رابط کاربری ساده و کاربردی دارد شما می‌ توانید بدون هیچ مشکلی به سرور های موجود در آن متصل شوید.
البته گفتنی است که این برنامه یک نقطه ضعف دارد و آن هم زبان آن می‌ باشد که انگلیسی نیست. و در نتیجه شما نمی‌ توانید از بسیاری از خدمات آن استفاده کنید.

گفتنی است که خدمات موجود در این برنامه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌ گیرد. و شما نیاز به پرداخت هزینه نخواهید داشت. بلکه می‌ توانید به راحتی از خدمات آن استفاده کنید.
البته نسخه پرمیوم نیز دارد که خریداری آن پیشنهاد نمی‌ شود چرا که گزینه ‌های بهتری وجود دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *