دانلود Gig VPN برای اندروید


دانلود Gig VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن گیگ با لینک مستقیم

دانلود Gig VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم سراغ بررسی یه وی پی اندیگه به نام گیگ وی پی ان! با ما باشید تا بریم سراغش!

خب خلاصه اگر بخوام بگم پیشنهادم اینه: این وی پی ان رو نصب نکنید! اما چرا این حرفو میزنم؟ یسری دلیل وجود داره که میخوام بهتون بگم:

1 – آمار بد : اولین چیزی که به چشمم خورد تعداد دانلود پایین این وی پی ان و هم چنین، بدون نمره بودن این وی پی ان در صفحه گوگل پلی بود. این وی پی ان از زمان انتشارش تا الان فقط و فقط یه چیزی حدود 1000 تا دانلود گرفته بود! عددی که نه تنها برای یه وی پی ان، بلکه برای هر برنامه ای در گوگل پلی کمه! و هیچکدوم از دوستانی که این برنامه رو دانلود کرده بودن هم براش نظر و امتیازی ثبت نکردن!

2 – آپدیت نبودن: آخرین آپدیت این وی پی ان مربوط به سال پیش یعنی 2022 بوده! آیا واقعا چیزی مهم تر از آپدیت بودن برای یه وی پی ان وجود داره؟ مخصوصا در کشور ما که وی پی ان ها و مخصوصا وی پی ان های رایگان روز به روز از کار میفتن، اهمیت بروز بودن وی پی ان ها مضاعف هم میشه!

3 – وقت نزاشتن تیم سازنده : نکته دیگه این بود که حس کردم خود سازندگان این وی پی ان برای برنامه شون وقت کافی نزاشتن! اولا طراحی گرافیکی همه چیز این وی پی ان متوسط و حتی متوسط رو به پایینه! از لوگو تا فضای داخلی برنامه و بنر های تصویری داخل گوگل پلی و…

دوما تیم سازنده حتی به خودش زحمت نداده که توضیحات کافی درباره برنامش در گوگل پلی بنویسه و به چند خط توضیح خلاصه شده و نا کافی اکتفا کرده و این احتمالا میتونه نشونه این باشه که ما با وی پی ان حرفه ای طرف نیستیم!

با توجه به این نکات ااعتماد به این وی پی ان خیلی به نظر انتخاب درستی نیست!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *