دانلود فیلتر شکن چینی Glocal VPN برای گوشی


دانلود فیلتر شکن چینی Glocal VPN برای گوشی

نصب برنامه فعال Glocal VPN با خدمات رایگان

یکی از راه‌ های شما برای دور زدن محدودیت‌ های اینترنتی استفاده از یک فیلتر شکن قوی و قدرتمند می‌ باشد. یکی از بهترین منابع برای دانلود این برنامه‌ ها گوگل پلی است. که یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در آن برنامه Glocal VPN می باشد. این برنامه که به تازگی به بازار ارائه شده است دارای خدمات به روز و باکیفیت می‌ باشد. و شما می‌ توانید با استفاده از آن انواع محدودیت ‌ها را از بین ببرید.

زبان چینی و غیر قابل فهم

زبان پیش فرض این برنامه چینی می‌ باشد. یعنی شما اگر زبان چینی را بلد نباشید هنگام استفاده از این برنامه با مشکل مواجه خواهید بود. چرا که تمامی خدمات موجود در برنامه به زبان چینی هستند. و شاید با دانلود این برنامه کار کردن با آن برای شما سخت باشد.

Screenshot image

برای استفاده از Glocal VPN نیاز به ثبت نام دارید!!

شما برای برخورداری از خدمات موجود در این برنامه نیاز دارید که ثبت نام انجام دهید. و از آنجایی که زبان برنامه چینی است برای پر کردن فیلد های موجود در برنامه نیاز دارید که بدانید چه چیزی را باید در کدام قسمت وارد کنید.
بنابراین استفاده از این برنامه نسبت بسیاری از فیلتر شکن‌ های دیگر بسیار سخت خواهد بود. و شما حتماً نیاز به یک دستیار ترجمه‌ ای برای فهمیدن خدمات موجود در این برنامه نیاز دارید.

Screenshot image

سرور های پرسرعت برنامه Glocal VPN بدون هیچ محدودیتی

از آنجایی که این برنامه به تازگی به بازار ارائه شده است انتظار می‌ رود که دارای سرور های قدرتمند و باکیفیت باشد. تا کاربران بتوانند با اتصال به این سرورها از تمامی محدودیت ‌های اینترنتی عبور کنند. ضمن اینکه این برنامه تعداد بسیار محدودی کاربر دارد که سرعت سرور ها را بالاتر می‌ برد. چرا که ترافیک کاربران بر روی سرور ها شدید نخواهد شد.

حریم خصوصی مناسبی را دریافت کنید:

امنیتی که این برنامه برای حریم خصوصی شما فراهم می‌ کند در حد قابل قبولی قرار دارد. چرا که نه اطلاعات شما را ذخیره می‌ کند و نه آن ها را در اختیار اشخاص دیگر قرار می‌ دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *