نصب فیلتر شکن GMA VPN جدید و تازه نفس


نصب فیلتر شکن GMA VPN جدید و تازه نفس

دانلود برنامه GMA VPN از سایت گوگل پلی

بسیاری از کاربران تا به حال اسم فیلتر شکن GMA VPN را نشنیده اند این موضوع کاملاً امری طبیعی است. چرا که این برنامه یکی از فیلتر شکن‌ های تازه وارد در برنامه گوگل پلی می‌ باشد که طرفداران زیادی را ندارد.
به گونه ‌ای که تنها ۵۰۰ مرتبه از برنامه گوگل پلی دانلود شده است. اما این برنامه ادعا دارد که می‌ تواند انواع محدودیت ‌ها را در سریع ‌ترین زمان ممکن از بین ببرد.

Screenshot image

ویژگی های منفی فیلتر شکن GMA VPN

زبان غیر رسمی دلیلی برای استفاده سخت از برنامه

از آنجایی که زبان پیش فرض این برنامه یک زبان بین المللی نیست. بسیاری از افراد نمی ‌توانند از خدمات موجود در آن استفاده کنند. و به همین دلیل است که تعداد دانلودی‌ های این برنامه بسیار نسبت به سایر رقبا کمتر می‌ باشد.

نیاز به ثبت نام برای استفاده از خدمات

شما برای استفاده از خدمات موجود در این برنامه نیاز دارید که در آن ثبت نام کنید. تا پس از گذراندن مراحل لازم امکان دسترسی به خدمات وی پی ان موجود در این برنامه برای شما فراهم شود. این مراحل وقت شما را می گیرد و استفاده از برنامه را حوصله سر بر می کند.

Screenshot image

نکات مثبت فیلتر شکن GMA VPN

امنیت بسیار بالا و حرفه ای

تا به اینجا تنها به نکات منفی این برنامه اشاره شد. اما یکی از نقاط قوت این برنامه امنیتی است که می‌ تواند برای شما فراهم کند. در واقع این برنامه با رمزگذاری داده‌ های شما هنگام انتقال بستر لازم برای مروری مطمئن را برای شما فراهم می‌ کند.
ضمن اینکه یک حریم خصوصی مطمئن را برای شما فراهم کرده است. و به هیچ عنوان اطلاعات خصوصی شما را در اختیار اشخاص دیگر قرار نخواهد داد. پس شما می‌ توانید با خیال راحت و بدون ترس از اینکه اطلاعاتتان در اختیار اشخاص دیگر قرار بگیرد در اینترنت جستجو کنید.

خدمات رایگان و نامحدود برای استفاده روزانه

این برنامه تمامی خدماتش را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است. به گونه ‌ای که شما نیازی به پرداخت هزینه جهت استفاده از آن ها ندارید. بلکه می‌ توانید به صورت نامحدود و در هر زمان که نیاز داشتید. از این خدمات برای دسترسی به اینترنت بین‌ الملل استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *