دانلود VPN Go Pro برای اندروید


دانلود VPN Go Pro برای اندروید

دانلود فیلترشکن گو پرو با لینک مستقیم

دانلود VPN Go Pro برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز یه وی پی ان دیگه اوردیم که بریم سراغ بررسیش!

اگر قصد دانلود این وی پی ان رو دارید، فعلا دست نگه دارید و اول توضیحاتش رو بخونید! اول بریم سراغ توضیحات خود وی پی ان و بعدش یه بررسی اجمالی کنیم تا ببینیم اصلا میرزه این وی پی ان رو دانلود و نصب کنیم یا نه!

در توضیحات این برنامه اومده که این یه وی پی ان رایگانه که به شما کمک میکنه در فضای مجازی و اینترنت ناشناس بمونید و همیتطور در مواقعی که نیاز به احتیاط بیشتر دارن در کنار شماست. یکی از این موقعیت ها، وقتیه که شما میخواید به یک وای فای نامعتبر و ناامن متصل بشید، خب طبیعتا در این موقعیت شما باید از وی پی ان استفاده کنید ولی سوال اینجاست که آیا این وی پی ان انتخاب خوبیه؟

موارد دیگری هم در توضیحاتش ذکر کرده مثل اینکه امنیت شما رو حفظ میکنه یا اینکه هیچ محدودیتی نداره و …

اما وقتی به بررسی این وی پی ان میرسیم، خیلی اوضاع جالب نیست! از همون اول که لوگوی این وی پی ان رو میبینید متوجه طراحی ناشیانه و کاملا غیر حرفه ای لوگوی برنامه میشید. فضای داخلی نرم افزار هم دست کمی از لوگوش نداره و اون هم با یه طراحی ضعیف سرهم شده! شاید بگید وی پی ان هایی وجود دارن که طراحیشون ضعیفه ولی وی پی ان های فعالی هستن، بله ولی این وی پی ان مثل اونها نیست! تعداد دانلود این وی پی ان در گوگل پلی تقریبا صد عدده و این یعنی این وی پی ان اصلا معروف و محبوب و حتی بدرد بخور نیست. وقتی برنامه های دیگر سازنده این وی پی ان رو نگاه میکنید ، به راحتی متوجه میشید که این سازنده کلی برنامه بدردنخور و ضعیف رو در موضوعات مختلف ساخته و در گوگل پلی برای دانلود قرار داده.

همین توضیحات کافین تا ما بهتون پیشنهاد بدیم که اصلا این وی پی ان رو نصب نکنید و نسبت به مطمئن و معتبر بودن وی پی انتون حساس باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *