استفاده از نسخه جدید فیلتر شکن GO EVA VPN + رایگان


استفاده از نسخه جدید فیلتر شکن GO EVA VPN + رایگان

آپدیت وی پی ان GO EVA VPN از گوگل پلی

امروزه فیلتر شکن ‌ها ابزاری ضروری هستند که حتماً همه کاربران باید بر روی دستگاه خود نصب داشته باشند. یکی از فیلتر شکن‌ هایی که شما می‌ توانید از آن به عنوان ابزار ضد فیلتر دستگاه خود استفاده کنید، فیلتر شکن GO EVA VPN می‌ باشد.

برنامه GO EVA VPN را از کجا نصب کنیم؟

شما می توانید به راحتی این فیلتر شکن را از گوگل پلی با خیالی راحت دانلود کنید. چرا که امنیت کاربران برای گوگل پلی بسیار مهم می باشد. و به هیچ عنوان فیلتر شکن کم کیفیت را در خود قرار نمی دهد.

Screenshot image

خدمات فیلتر شکن GO EVA VPN چیست؟

از آنجایی که این فیلتر شکن از تعداد کم کاربر برخوردار است بسیاری از افراد به آن اعتماد نمی‌ کنند. که برای آن ها این دلیل قابل دفاع می‌ باشد. اما باید به این افراد گفت که هرچه یک فیلتر شکن تعداد کمی کاربر داشته باشد، کمتر دچار افت سرعت خواهد شد.

عدم رمزگذاری داده ها

متاسفانه این فیلتر شکن داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری نمی‌ کند. که این ویژگی امنیت ما را تا حد زیادی پایین می‌ آورد. و آن را نسبت به فیلتر شکن ‌های هم رده خود بسیار ضعیف‌ تر می‌ کند.

مناسب برای تماشای فیلم

شما به کمک این برنامه می‌ توانید به راحتی سایت‌ های ارائه دهنده فیلم را رفع انسداد کنید. و به تماشای آنلاین فیلم برای پر کردن اوقات فراغت خود بپردازید. چرا که سرور های این برنامه طبق ادعای سازندگانش از سرعت بالایی برخوردار است.

عدم اشتراک گذاری داده ها

این برنامه به هیچ عنوان داده های شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد تا حافظ حریم خصوصی شما باشد.
در مجموع شما برای انتخاب فیلتر شکن گزینه‌ های بهتری را در اختیار خواهید داشت. اما این فیلتر شکن نیز نسبتاً از خدمات مناسبی برخوردار می‌ باشد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *