دانلود فیلتر شکن GOFast VPN نسخه جدید برای آیفون


دانلود فیلتر شکن GOFast VPN نسخه جدید برای آیفون

دانلود برنامه امن گو فست وی پی ان با لینک مستقیم

فیلتر شکن GOFast VPN به ما کمک می کند که به برنامه های مسدود شده دلخواهمان با هرنوع اتصالی در هر زمان، به سرعت دسترسی پیدا کنیم. همچنین با استفاده از این برنامه این امکان برای ما فراهم می شود که بتوانیم تمام سایت های فیلتر شده را با متصل شدن به سرور های این برنامه باز کنیم .

حفاظت از موقعیت مکانی ما

آدرس IP ما توسط این فیلتر شکن پنهان می شود تا موقعیت مکانی ما پنهان بماند و بتوانیم محدودیت های جغرافیایی را برای دسترسی به هر محتوا و در هر کجا دور بزنیم. در واقع تا زمانی که به سرور های این برنامه متصل باشیم می توانیم به راحتی به هر سایت و برنامه ای که بخواهیم وارد شویم. بدون اینکه هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین ما ردیابی شود.

Screenshot image

خصوصی نگه داشتن داده ها توسط GOFast VPN

این برنامه برای محافظت از دستگاه و همچنین اطلاعات خصوصی ما تمامی اتصالات ما را با عبور دادن از یک تونل رمزگذاری شده، نگهداری می کند. و از این طریق برای ما اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ را فراهم می کند. که این امکان را به ما می دهد که بتوانیم بدون اینکه ترسی از لو رفتن اطلاعات خصوصی خودمان داشته باشیم در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازیم.

Screenshot image

خدمات عالی و پهنای باند نامحدود در فیلتر شکن GOFast VPN

ما برای استفاده از برنامه گو فست وی پی ان هیچ گونه محدودیتی نخواهیم داشت. و می توانیم به راحتی و بدون هیچ مشکلی از این برنامه استفاده کنیم. دلیل این امر سرور های بینظیر در این فیلتر شکن می باشد. که برای ما پهنای باند پرسرعت و نامحدود را فراهم می کند. در نتیجه ما می توانیم با دانلود این برنامه و استفاده از آن به عنوان فیلتر شکن خودمان، مروری نامحدود و پرسرعت را تجربه کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *