آموزش استفاده از برنامه فعال Gohide VPN برای پابجی


آموزش استفاده از برنامه فعال Gohide VPN برای پابجی

دریافت آخرین نسخه برنامه Gohide VPN با لینک مستقیم

برنامه Gohide VPN یک فیلتر شکن مناسب و ایده‌ آل است که می‌ تواند به شما برای دسترسی به خدمات فیلتر شده کمک کند، بدون اینکه نگران امنیت خود باشید. چرا که این برنامه یک فیلتر شکن مناسب، ایمن و با قدرت بالا است. که می‌ تواند شرایط لازم برای یک مرور مطمئن و مناسب را برای شما فراهم کند. تا بتوانید بهترین تجربه از اینترنت بین المللی و جهانی را داشته باشید.

تنظیمات پیشرفته موجود در برنامه Gohide VPN

این برنامه دارای تنظیمات پیشرفته است. که به شما این امکان را می‌ دهد کاملاً اتصال خود را مدیریت کنید. و با توجه به اینترنتی که دارید نوع تنظیمات برنامه را تنظیم کنید. تا بهترین نوع اتصال را کسب کنید و به کمک آن راحت ‌تر محدودیت‌ ها را از بین ببرید.

Screenshot image

قابلیت انتخاب زبان

این برنامه دارای قابلیتی است که به کمک آن می‌ توانید زبان برنامه را تغییر دهید و با توجه به اینکه زبان کشور ایران، فارسی است. و کمتر فیلتر شکنی این قابلیت را دارد، پس گزینه مناسب برای کاربران ایرانی خواهد بود.

روش خرید اکانت پرمیوم Gohide VPN برای دریافت خدمات

همانطور که در فیلم مشاهده کردید نسخه رایگان این برنامه برای شما اتصالی باکیفیت به وجود نخواهد آورد. پس مجبور هستید برای دریافت خدمات بهتر، نسخه پولی برنامه را خریداری کنید. تا بتوانید از این طریق به سرعت بالا و اتصالی مطمئن دسترسی پیدا کنید و به اینترنت جهانی متصل شوید.

مرور ناشناس در سراسر اینترنت کشور

شما به کمک قابلیت پنهان کردن موقعیت جغرافیایی این برنامه خواهید توانست که از خدمات اینترنتی به صورت ناشناس استفاده کنید. به گونه ‌ای که هیچ کدام از فعالیت ‌های شما قابل ردیابی و شناسایی نباشد.

این فیلتر شکن به طور کلی بیش از ۵۰ هزار بار توسط کاربران مختلف از گوگل پلی دانلود و نصب شده است. و امتیازی که از کاربران دریافت کرده است، یک امتیاز متوسط رو به بالا یعنی امتیاز ۴.۱ می‌ باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *