دانلود تلگرام ضد فیلتر طلایی با لینک مستقیم


دانلود تلگرام ضد فیلتر طلایی با لینک مستقیم

دانلود برنامه تلگرام طلایی برای اندروید

دانلود تلگرام ضد فیلتر طلایی برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه برنامه که به ظاهر شاید کار راه انداز باشه ولی در واقع میخوایم ببینیم آیا این برنامه رو میشه بدون مشکل استفاده کرد یا نه! داریم راجع به برنامه تلگرام طلایی وضد فیلترصحبت میکنیم که در واقع یه نسخه از تلگرامه که دچار فیلترینگ نیست و با نصب این برنامه میتونید به تلگرام خودتون بدون نیاز به وی پی ان دسترسی داشته باشید!

خب تلگرام یکی از بهترین و امن ترین و محبوب ترین پیامرسان های دنیاست که مثل خیلی از شبکه های اجتماعی و پیامرسان های دیگه در این کشور فیلتره! چندسالی هست که از فیلترینگ این پیامرسان درجه یک میگذره و زمان فیلترشدنش حتی خیلی از کسب و کار های مجازی هم آسیب دیدن ولی خب با اینحال فیلترینگ انجام شد و یه قسمتی از مخاطبان این پیامرسان به واتساپ رو اوردن. اما بعد از فیلترشدن واتساپ و با توجه به اینکه تلگرام پیامرسان خیلی بهتری از واتساپه، دوباره مردم به تلگرام برگشتن و این بار با وی پی ان های روشن!

اما خیلی از افراد مایل به استفاده از وی پی ان ها برای اتصال به تلگرام نیستن. به همین خاطر یسری برنامه هایی بوجود اومد که اسمشون تلگرام ضد فیلتر یا بدون فیلتر بود که در واقع ظاهر همون تلگرامه ولی خب این برنامه ها توسط سازنده اصلی ساخته نشدن! به عنوان نمونه این برنامه تلگرام طلایی یکی از این موارده که اتفاقا بین کاربرها تا حدودی محبوب هم شد و فقط این برنامه و فقط از گوگل پلی ، بیشتر از 500 هزار دانلود فعال، یعنی بیشتر از نیم میلیون بار دانلود، داره که خب عدد بزرگیه!

اما اگر پیشنهاد ما رو میخواید، به هیچ وجه سمت این برنامه ها نرید! یکی از ویژگی های اصلی تلگرام، امنیت و حفظ حریم شخصی کاربراشه که با وجود این برنامه ها که جزو نسخه های رسمی نیستن، خطر جدی برای امنیت و حریم شخصی شما بوجود میاد و نصب اون ها به هیچ وجه توصیه نمیشه!

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *