دانلود فیلتر شکن ‌Golden Bird Vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن ‌Golden Bird Vpn با لینک مستقیم

دانلود Golden Bird Vpn برای گوشی همراه + رایگان

یکی از فیلتر شکن‌ های جدید در کشور ما که در سال ۲۰۲۳ وارد بازار شده است، برنامه ‌Golden Bird Vpn می‌ باشد. که خدمات متعدد و با کیفیتی را به صورت رایگان در اختیار شما می‌‌ گذارد. از جمله این خدمات می‌ توان به سرور های پرسرعت اشاره کرد. که اگر شما به یکی از آن ها متصل شوید به راحتی می‌ توانید انواع سایت‌ های فیلتر شده را رفع فیلتر کنید. و از خدمات موجود در آن ها به راحتی استفاده کنید.

سرور های قوی و با کیفیت فیلتر شکن ‌Golden Bird Vpn

این فیلتر شکن دارای بیش از ۱۰۰ سرور پرسرعت و رایگان می‌ باشد که شما می‌ توانید به صورت خودکار یا دستی به هر کدام از آن ها متصل شوید و فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهید. همچنین وقتی به این سرور ها متصل شدید لازم نیست نگران قطع شدن اتصال خود باشید. چون این سرورها محدودیت ندارند و شما به هر اندازه که بخواهید می‌ توانید از آن ها استفاده کنید.

Screenshot image

افزایش سرعت اتصال و ایمنی توسط برنامه Golden Bird Vpn

ما در هر مکان و با هر نوع اینترنتی که به این فیلتر شکن متصل شویم، می‌ توانیم اتصالی با کیفیت داشته باشیم. چون این برنامه به صورت خودکار هم ایمنی ما و هم سرعت اتصال ما را افزایش می‌ دهد. به همین دلیل می‌ توانیم حتی قوی‌ ترین محدودیت‌ ها در کشورمان را از بین ببریم. و با رمزگذاری اتصالات خود از مهم ترین داده‌ های موجود در گوشی همراه خود محافظت کنیم.

دسترسی به پیام رسان های مختلف

همانطور که در بالا به این موضوع اشاره شد ما با این فیلتر شکن می‌ توانیم قوی‌ ترین نوع محدودیت‌ ها را از بین ببریم. که امروزه در کشور ما بیشترین محدودیت بر روی برنامه و پیام رسان‌ های مختلف مانند تلگرام و واتساپ می‌ باشد. که با این برنامه به راحتی می‌ توانیم این محدودیت را از بین ببریم. و از خدمات موجود در این برنامه‌ ها به صورت رایگان و با کیفیت عالی استفاده کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *