نصب G ONE VPN برای استفاده از فضای مجازی


نصب G ONE VPN برای استفاده از فضای مجازی

آپدیت جدید فیلتر شکن G ONE VPN از گوگل پلی

امروزه همه کاربران اینترنت در کشور ایران با یک مشکل مشترک مواجه هستند. که برای حل این مشکل تنها یک راه حل مناسب وجود دارد و آن هم استفاده از یک فیلتر شکن مناسب است. که از قدرت و سرعت کافی برای رفع این محدودیت‌ ها برخوردار باشد.
برنامه G ONE VPN یکی از گزینه ‌هایی است که می‌ تواند به شما در این راه کمک شایانی کند. و قدرت و کیفیت لازم برای رفع انواع محدودیت‌ ها را در اختیار شما قرار دهد.

سرور های موجود در آسیا

این برنامه در کشور های مختلف دارای سرور می‌ باشد. که بیشتر سرور های این برنامه در منطقه آسیا پراکنده شده‌ اند. و در کشور هایی مانند سنگاپور و تایلند این سرور ها وجود دارند. همچنین این سرور ها به دلیل اینکه به ما نزدیک هستند می توانند اتصالی پایدارتر و پرقدرت تر را در اختیار ما قرار دهند.

استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با برنامه G ONE VPN

این برنامه سرعت و قدرتی بی نظیر را برای شما فراهم خواهد کرد. که به شما این امکان را می دهد از انواع شبکه های اجتماعی که به دلیل فیلترینگ از دسترس خارج شده اند مثل تلگرام، اینستاگرام، واتساپ، توییتر و… به راحتی استفاده کنید. و در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات این برنامه ها پس ار رفع فیلترینگشان برخوردار شوید. در کل شما خواهید توانست بهترین تجربه را به کمک این برنامه کسب کنید.

Screenshot image

دریافت امنیت بالا و حرفه ای به وسیله G ONE VPN برای مرور ایمن

این برنامه از به روزترین پروتکل ‌های امنیتی استفاده می‌ کند. تا از شما در برابر خطرات احتمالی هنگام انجام فعالیت‌ های آنلاین جلوگیری کند.
پس شما می‌ توانید با استفاده از این برنامه بدون هیچگونه نگرانی از انواع خدمات اینترنتی استفاده کنید.
همچنین این برنامه با رمزگذاری داده‌ های شما هنگام انتقال امنیت شما را تا حد زیادی افزایش می‌ دهد. پس هیچگونه اطلاعاتی از شما را ذخیره نمی ‌کند. تا آسیب پذیری شما به شدت کاهش پیدا کند. و برای حفظ امنیت حریم خصوصی شما به هیچ عنوان هیچگونه اطلاعاتی از شما و اشخاص دیگر به اشتراک نمی گذارد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *