دانلود فیلتر شکن Goral VPN با لینک مستقیم برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Goral VPN با لینک مستقیم برای آیفون

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Goral VPN برای اندروید

شما می توانید با دانلود فیلتر شکن Goral VPN و نصب آن بر روی دستگاهتان از تمامی خدمات اینترنتی مسدود شده استفاده کنید. و به راحتی از انواع خدمات دلخواهتان که به دلیل مسدودیت از دسترس خارج شده اند، برخوردار شوید. این فیلتر شکن با ایجاد قدرت لازم برای ما به منظور دور زدن انواع محدودیت های اینترنتی، این امکان را برای شما ایجاد می‌کند که بتوانید از خدمات موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده برخوردار شوید.

Screenshot image

جلو‌گیری از ردیابی شدن با مروری ناشناس

هنگامی که به سرور های این برنامه متصل می شوید، این برنامه برای اینکه بتواند برای شما شرایط لازم برای مروری ناشناس و ایمن را تامین کند. موقعیت جغرافیایی شما را پنهان می‌ کند و با ساختن یک آی پی جدید و جایگزین کردن آن با موقعیت اصلی شما شرایط لازم را فراهم می کند. در نتیجه شما هنگامی که از این برنامه برای گشت و گذار کردن در اینترنت استفاده می کنید، هیچ یک از فعالیت‌ های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود.

سرور های باکیفیت Goral VPN موجود در سراسر جهان

همانطور که اشاره جزئی به این موضوع شد این برنامه بسیار پرسرعت و پرقدرت می باشد. دلیل اصلی سرعت بالای این برنامه وجود سرور های بی نظیر و درجه یک این برنامه در سراسر نقاط جهان می‌ باشد. این سرورها با ایجاد یک پوشش جهانی برای ما سرعتی بالا و اتصالی پایدار را ایجاد کرده اند. که به ما قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت های اینترنتی را می دهند.

Screenshot image

استفاده آسان و راحت از خدمات برنامه Goral VPN

شما برای متصل شدن به سرور های پرقدرت این برنامه و برخورداری از خدمات آن کار سختی را در پیش نخواهید داشت. چرا که این برنامه از یک رابط کاربری ساده و کاربردی برخوردار است. به گونه ‌ای که تنها با چند کلیک می توانید به سرور های دلخواهتان متصل شوید و از خدمات اینترنتی مسدود شده با رفع انسداد سایت ها و برنامه های فیلتر شده استفاده کنید. همچنین شما می توانید یا از قابلیت اتصال خودکار موجود در برنامه استفاده کنید. یا به صورت دستی با مراجعه به لیست سرور های موجود در این برنامه سرور مورد نیازتان را به صورت دستی انتخاب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *