دریافت فایل نصبی Gorg VPN بدون فیلتر


دریافت فایل نصبی Gorg VPN بدون فیلتر

دانلود فیلتر شکن Gorg VPN با لینک مستقیم

استفاده از خدمات فیلتر شده نیاز به یک ابزار مناسب و قدرتمند دارد که بتواند شرایط لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها را برای شما فراهم کند. یکی از فیلتر شکن‌ هایی که قادر به انجام چنین کاری است و می تواند به شما کمک زیادی کند، برنامه Gorg VPN می‌ باشد.

قابل استفاده برای کاربران اندرویدی

در حال حاضر این فیلتر شکن تنها برای کسانی قابل استفاده است که دارای سیستم عامل اندروید می‌ باشند. چرا که فقط برای این سیستم عامل به بازار آمده است و برای استفاده از این برنامه شما نیاز به برنامه گوگل پلی دارید. چرا که معتبر ترین منبع برای دانلود آن همین نرم‌ افزار گوگل پلی می‌ باشد.

Screenshot image

خدمات نامحدود Gorg VPN برای تمامی کاربران

شما هیچگونه محدودیتی برای استفاده از خدمات این برنامه ندارید و این برنامه تمامی خدماتش را بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و یا حجمی در اختیار شما قرار می‌ دهد. بدین ترتیب شما هر زمان که نیاز به خدمات وی پی ان داشتید می توانید از آن استفاده کنید.

امنیت بسیار مناسب و ایجاد حریم شخصی

امنیت این برنامه در حد مناسب و قابل قبولی قرار دارد. چرا که داده ‌های شما هنگام انتقال رمزگذاری می‌ شود و همین موضوع باعث شده است که آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی بسیار کاهش پیدا کند. همچنین گفتنی است این برنامه به شما در حفظ امنیت حریم خصوصی خود کمک می کند.

Screenshot image

سرور های قوی و بدون ترافیک

این برنامه از تعداد زیادی سرور در سراسر نقاط جهان برخوردار است. همین موضوع باعث می‌ شود که امکان استفاده از خدمات برنامه بسیار ساده‌ تر شود. چرا که سرعت به وجود آمده برای ما افزایش پیدا خواهد کرد. و دلیل آن عدم ترافیک بالای کاربران بر یک سرور می‌ باشد. همچنین پراکندگی جغرافیایی مناسبی که برای شما ایجاد می شود، برای شما بسیار مناسب خواهد بود و باعث کاربردی تر شدن برنامه می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *