دانلود فیلتر شکن GRAPH VPN برای اندروید بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن GRAPH VPN برای اندروید بدون قطعی

دانلود فیلتر شکن پرسرعت و ایمن گراف وی پی ان

یکی از بهترین و کاربردی ترین راه حل ها برای دسترسی به اینترنت آزاد و بدون محدودیت استفاده از فیلتر شکن GRAPH VPN می باشد. این فیلتر شکن از امنیت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است و با کمک سرورهای پرسرعت خود برای کاربران سرعت اتصال بسیار بالا و پهنای باند نامحدود فراهم می کند. همچنین شما می توانید به کمک سرور های این برنامه تمام سایت های مسدود شده را به راحتی باز کنید.

افزایش حریم خصوصی با فیلتر شکن ایمن GRAPH VPN

با استفاده از فیلتر شکن گراف، حریم خصوصی شما کاملا ایمن باقی خواهد ماند. این برنامه متعهد می شود که از شما در برابر خطرات احتمالی محافظت کند. و از دسترس قرار گرفتن اطلاعات شخصی شما جلوگیری کند. یکی از اقدامات مهم این برنامه در راستای افزایش حریم خصوصی شما ذخیره نکردن سوابق مرور شما و عدم نظارت بر فعالیت آنلاین شما می باشد.

تماشای آنلاین فیلم و سریال

گراف وی پی ان به دلیل سرعت بسیار بالایی که دارد به یکی از بهترین گزینه های ممکن برای عاشقان فیلم و سریال تبدیل شده است. چرا که کاربران می‌توانند به کمک این برنامه و سرعت بسیار بالای آن به تماشای آنلاین فیلم و سریال با بالاترین کیفیت و بدون سانسور از سایت های بین المللی بپردازند. و از بروز ترین فیلم ها و سریال های روز دنیا لذت ببرند.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات شما با فیلتر شکن GRAPH VPN

این برنامه به منظور افزایش امنیت کاربران خود اتصالات آن ها را رمزگذاری می کند. رمزگذاری اتصالات کاربران برای آن ها اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ فراهم می ‌شود. که از آن ها در برابر خطرات احتمالی محافظت می‌کند. بنابراین کاربران با استفاده از این برنامه می توانند با خیالی راحت و آسوده به مرورگردی در اینترنت بپردازند. و از تمامی سایت ها و برنامه های مسدود شده استفاده کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *