دانلود فیلتر شکن پرسرعت و رایگان Green VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن پرسرعت و رایگان Green VPN برای اندروید

دانلود نسخه مود شده فیلتر شکن گرین وی پی ان برای ویندوز

همه‌ی ما هنگام استفاده از اینترنت با محدودیت های گوناگونی مواجه هستیم. به گونه‌ای که دیگر نمی توانیم از تمام ظرفیت‌ های اینترنت استفاده کنیم و از بسیاری از خدمات بی نظیر اینترنتی محروم هستیم.
یکی از کارآمدترین راه حل‌ های ممکن برای حل این مشکل استفاده از فیلتر شکن ها می باشد. فیلتر شکن Green VPN یکی از بهترین فیلتر شکن ها می باشد. که ما می توانیم از آن به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده کنیم. و با متصل شدن به سرور های آن تمامی محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور بزنیم.

سرور های با کیفیت فیلتر شکن Green VPN

تمامی سرور هایی که این برنامه از آن برخوردار می‌ باشد، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. و برای ما کاربران اتصالی با سرعت بسیار بالا و پهنای باند نامحدود فراهم می‌ کند. ما برای اتصال به سرور های این برنامه کار بسیار آسانی داریم. به گونه ‌ای که تنها با یک کلیک بر روی پرچم کشور مورد نظرمان می‌ توانیم به سرور دلخواهمان متصل شویم. و با سرعت بالا و اتصال پایداری که برای ما ایجاد می‌ شود، به گشت و گذار در اینترنت بپردازیم.

Screenshot image

حفاظت از امنیت اطلاعات شما توسط برنامه Green VPN

هنگامی که ما به سرور های یک فیلتر شکن متصل می شویم و از آن برای مرورگردی در اینترنت استفاده می کنیم. اتصالات و اطلاعات ما از یک تونل اختصاصی عبور می کند. بنابراین اگر از فیلتر شکنی که غیر قابل اعتماد است استفاده کنیم، امکان به سرقت رفتن اطلاعات خصوصی ما بسیار بالا می رود. اما این وی پی ان یکی از ایمن ترین و قابل اعتماد ترین فیلتر شکن های موجود در دنیا است. به طوری که امروزه چندین هزار کاربر فعال در سراسر دنیا دارد. و کاربران زیادی از این فیلتر شکن برای دستگاهشان استفاده می کنند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *