بارگیری فیلتر شکن GreyWebs VPN گوشی جدید سامسونگ


بارگیری فیلتر شکن GreyWebs VPN گوشی جدید سامسونگ

نحوه استفاده از خدمات موجود در برنامه GreyWebs VPN

اگر به دنبال فیلتر شکنی سریع و قدرتمند باشید، می‌ توانید از فیلتر شکن ‌GreyWebs VPN به صورت رایگان استفاده کنید. چرا که این برنامه در مقایسه با بسیاری از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار از تعداد کاربران کمی برخوردار است. و می‌ تواند با سرور‌ های خلوتی که دارد خدمات پرسرعت و باکیفیت را به شما ارائه کند.

فیلتر شکن GreyWebs VPN را از کجا دریافت کنیم؟

این برنامه تنها برای کاربران اندرویدی طراحی شده است. بنابراین اگر دستگاه اندرویدی دارید. می‌ توانید از طریق گوگل پلی که معتبر ترین مرجع دانلود نیز می‌ باشد، به صورت کاملاً مطمئن برنامه را دانلود کنید.

Screenshot image

رایگان بودن یا پولی بودن، این برنامه جز کدام دسته است؟

بسیاری از کاربران برای دانلود فیلتر شکن‌ های مختلف یک فیلتر را رعایت می‌ کنند. و آن هم کم هزینه بودن و حتی رایگان بودن آن می‌ باشد. در جواب چنین کاربرانی باید گفت این فیلتر شکن کاملاً رایگان است. و شما می‌ توانید بدون هیچ گونه هزینه ‌ای از خدمات موجود در آن برای دسترسی به خدمات فیلتر شده سراسر کشور استفاده کنید.

بدون هیچگونه محدودیت برای استفاده در اینترنت

این برنامه هیچگونه محدودیتی را برای کاربرانش در نظر نگرفته است. و شما می‌ توانید به هر مقدار که می‌ خواهید و برای انجام هر کاری از آن استفاده کنید. تا با خیال راحت در اینترنت جستجو کنید. بدون اینکه نگرانی از بابت محدودیت حجمی و یا زمانی داشته باشید.

Screenshot image

امنیت برنامه GreyWebs VPN چگونه است، مطمئن یا آسیب پذیر؟

این برنامه امنیت مناسبی را برای حریم خصوصی شما فراهم می ‌کند. اما متاسفانه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری نمی ‌کند. بنابراین امکان به سرقت رفتن اطلاعات شما و همچنین ردیابی شدن فعالیت ‌های آنلاین شما وجود دارد. اما درباره امنیت حریم خصوصیتان باید گفت این برنامه تحت هیچ شرایطی نه اطلاعاتی از شما را ذخیره می‌ کند. و یا نه در اختیار اشخاص ثالث قرار می‌ دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *