دانلود فیلتر شکن رایگان Grooz Vpn


دانلود فیلتر شکن رایگان Grooz Vpn

لینک دانلود فیلتر شکن گروز وی پی ان برای گوشی همراه

جهت دور زدن فیلترینگ های موجود در سایت ها و برنامه های مختلف شما می توانید از فیلتر شکن Grooz Vpn استفاده کنید. زیرا این برنامه از قدرت و سرعت بالایی برخوردار است که امکان رفع انسداد هر فیلتری را دارد.

اتصال خودکار و دستی به سرور های برنامه Grooz Vpn

این برنامه از سرور های بسیار پر تعداد و با کیفیتی برخوردار است. که این سرورها در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. شما از دو طریق می توانید به سرور های باکیفیت این برنامه متصل شوید و از اینترنت نامحدود و پرسرعت نیز برخوردار شوید.
برای متصل شدن به سرور های این برنامه دو راه پیش روی شماست، یکی اتصال خودکار و دیگری اتصال دستی است.
شما برای اتصال خودکار می بایست بر روی دکمه اتصال خودکار موجود در برنامه ضربه بزنید. و پس از ضربه زدن، این برنامه بر اساس موقعیت جغرافیایی شما، یک سرور را انتخاب می کند و شما را به نزدیک ترین و باکیفیت ترین سرور موجود متصل می‌ کند. تا از اینترنت پرسرعت بهره مند شوید.
برای انتخاب دستی سرورها نیز شما باید به لیست سرورهای موجود در برنامه مراجعه کنید و سرور مورد نظرتان را با توجه به سرعت و کیفیت آن انتخاب کنید.

Screenshot image

حفاظت از حریم خصوصی

این برنامه علاوه بر افزایش امنیت سایبری ما باعث افزایش امنیت حریم خصوصی ما نیز می‌ شود. چرا که علاوه بر اقدامات امنیتی گوناگون این برنامه به هیچ عنوان سوابق مرور ما و اطلاعات خصوصی ما را ذخیره نمی‌کند و یا در اختیار اشخاص ناشناس قرار نمی دهد.

استفاده از برنامه Grooz Vpn بدون نیاز به ثبت نام

برای استفاده از این برنامه نیاز به ثبت نام و ثبت اطلاعات خصوصی خودمان نداریم. در نتیجه هیچ اطلاعات خصوصی از ما در اختیار این برنامه نخواهد بود. این موضوع باعث کاهش احتمال به سرقت رفتن اطلاعات ما می‌ شود. همچنین گفتنی است که این برنامه هیچگونه نظارتی بر فعالیت آنلاین ما انجام نمی دهد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *