دانلود فیلتر شکن Guardian Vpn برای آیفون + رایگان


دانلود فیلتر شکن Guardian Vpn برای آیفون + رایگان

دانلود نسخه مود شده برنامه Guardian Vpn

امروزه به دلیل افزایش محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت کاربران از بسیاری از خدمات اینترنتی که برای آنها لازم و ضروری است، محروم شده‌اند. به همین دلیل کاربران به دنبال راه حلی هستند تا بتوانند از تمامی ظرفیت اینترنت استفاده کنند. و از خدماتی که به دلیل محدودیت جغرافیایی از آنها محروم هستند بهره‌مند شوند. اپلیکیشن Guardian Vpn یک فیلتر شکن قدرتمند و پرسرعت می باشد که به کاربران در این راستا کمک می کند. بدین منظور این برنامه محدودیت‌ ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور میزند. و به کاربران در دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده کمک می کند. شما با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی از تمامی برنامه ها و سایت های فیلتر شده استفاده کنید. و با برخورداری از محتوای آن ها از اینترنت نامحدود و پرسرعت لذت ببرید.

مرور ناشناس و ایمن با برنامه Guardian Vpn

از جمله خدمات و امتیازاتی که این برنامه به کاربران خود ارائه می‌کند. می‌توان به اقداماتی اشاره کرد که امنیت و ایمنی آن ها را افزایش می دهد. در واقع این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران خود اقدامات گوناگونی را انجام می دهد. از جمله این اقدامات فراهم کردن بستری است که کاربران با استفاده از آن می توانند مروری ناشناس و ایمن داشته باشند. بدین معنی که کاربر می‌تواند بدون اینکه نگران شناسایی و ردیابی فعالیت خود باشد، به هر سایت و برنامه ای که می خواهد وارد شود و از خدمات آن بهره مند شود.

Screenshot image

استفاده ساده و آسان از فیلتر شکن Guardian Vpn

شما برای استفاده از این برنامه کار سختی در پیش نخواهید داشت. و تنها کاری که برای متصل شدن به سرور های این برنامه باید انجام دهید این است که برنامه را دانلود و نصب کنید. و سپس آن را اجرا کنید و بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید. سپس برنامه به صورت خودکار به سریع ترین و با کیفیت ترین سرور در آن زمان متصل خواهد شد. و شما را به دنیای آزاد و پرسرعت اینترنت متصل خواهد کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *