دانلود فیلتر شکن Guardilla Vpn برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Guardilla Vpn برای آیفون

دانلود برنامه گواردیلا وی پی ان نسخه اصلی

اگر به دنبال راهی برای دور زدن فیلترینگ و محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت و دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده هستید. فیلتر شکن Guardilla Vpn یکی از بهترین گزینه های شما برای این موضوع خواهد بود. این برنامه فیلتر شکنی پر قدرت و با سرعت بالاست. که تمامی انتظاراتی را که از یک فیلتر شکن بی نظیر دارید را یک جا به شما ارائه می کند. جالب‌ ترین نکته ی قابل توجه در مورد این برنامه، این است که تمامی امکانات و امتیازات این برنامه برای کاربران رایگان است. و آنها برای استفاده از این امکانات نیازی به هیچگونه هزینه‌ای ندارند. و به صورت رایگان می‌توانند از این برنامه استفاده کنند.

حفظ حریم شخصی توسط Guardilla Vpn

یکی از مهمترین ویژگی های یک فیلتر شکن خوب امنیت بالای آن است. چرا که امروزه با افزایش نیاز کاربران به فیلتر شکن ها، وی پی ان های مخرب زیادی وارد بازار شده است. که نصب آنها می‌تواند برای گوشی شما مشکل‌ساز شود. بنابراین ایمنی و قابل اعتماد بودن فیلتر شکن یکی از فاکتورهای انتخاب وی پی ان برای دستگاه هر کاربر می باشد. گواردیلا وی پی ان یکی از ایمن ترین و قابل اعتماد ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است .که با اقدامات گوناگونی این موضوع را ثابت کرده است. برای مثال این برنامه یکی از بهترین برنامه ها در حوزه حفظ حریم شخصی کاربران می باشد. این برنامه متعهد میشود که تحت هیچ شرایطی هیچ اطلاعات و سوابقی از مرور شما را ذخیره نکند. و یا اطلاعات شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد.

Screenshot image

سرور های پر تعداد و بی نظیر Guardilla Vpn

همانطور که پیشتر اشاره شد این وی پی ان از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. دلیل اصلی این سرعت بالا وجود سرور های پر تعداد و باکیفیت این برنامه می باشد. که در سراسر جهان پراکنده شده اند. و با ایجاد یک پوشش جهانی بهترین سرعت ممکن را برای کاربران فراهم کرده است. به همین منظور یکی از بهترین وی پی ان ها در حوزه ارائه بهترین سرور ها در بین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *