دانلود فیلترشکن گالف مخصوص سیستم عامل اندروید


دانلود فیلترشکن گالف مخصوص سیستم عامل اندروید

دانلود GULF VPN با لینک مستقیم و فایل apk

برای اینکه بتونید از امکانات دنیای اینترنت امروز بهره ببرید علاوه بر اینترنت پرسرعت، به فیلترشکن پرسرعت هم نیاز دارید. فیلترینگ در این منطقه اونقدر شدت گرفته که عملا استفاده از هر برنامه یا سایتی که کاربردی باشه تقریبا بدون وی پی ان غیرممکنه! حتی برنامه هایی مثل ویز و گوگل مپ هم فیلترشدن و اگر بخواید ازشون استفاده کنید نیاز به وی پی ان خواهید داشت! اما ما تو این سایت قراره که به کمک شما بیایم و براتون وی پی ان هایی رو پیدا کنیم که کارتون رو راه بندازه! پس بیاین بریم سراغ وی پی ان امشب یعنی گالف وی پی ان!

اما این وی پی ان چه امکاناتی داره؟

همونطور که در بنر این برنامه میبینید، چندتا از قابلیت های این وی پی ان برای شما نوشته شده که از این قابلیت ها میشه به موارد زیر اشاره کرد :

  • باز کردن قفل هر سایتی (فیلترشکن) : این وی پی ان براتون هر سایتی رو که فیلتر و مسدود باشه رو باز میکنه و بهتون نمایش میده و شما میتونید ازش استفاده کنید!
  • سیستم اپدیت اتوماتیک : این گزینه هم برای یه وی پی ان خیلی خوبه که بتونه خودش و خود به خود سرورهاش رو آپدیت و بروز کنه تا سرورهای سالم و فعال رو در دسترس کاربرانش قرار بده.
  • پشتیبانی از انواع پروتکل ها : نیازی به توضیح نداره!
  • سرعت و حجم نامحدود : بدون محدودیت بودن یه وی پی ان میتونه یکی از مهم ترین نکاتانتخاب وی پی ان قبل از دانلود باشه! وی پی انی که محدودیت حجمی یا زمانی روی کاربرانش اعمال میکنه، دانلود نکردنش بهتره!
  • سازگاری با اینترنت همه کشور ها : هر کشوری که باشید و از هر سیستم اینترنتی که استفاده میکنید ، میتونید این وی پی ان رو نصب کنید.

این وی پی ان بیشتر از 100 هزار دانلود فعال داشته و از کاربرانش هم نمره 4.1 رو دریافت کرده!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *